Mārtiņš Staķis dažādos karjeras brīžos

VIDEO. “Hei! Es esmu vairāk rīdzinieks, nekā jūs!” Mārtiņš Staķis “Pāļa bazarā” izpļāpājas par līdz šim nezināmiem faktiem 90

Bijušais Rīgas mērs Mārtiņš Staķis ir pirmais politiķis, kurš izrādījis drosmi un piekritis piedalīties Jāņa Krīvēna veidotajā sarunu šovā “Pāļa bazars”. Kā zināms, šis šovs atšķiras ar to, ka sarunas notiek pie galda, kur gan viesis, gan vadītājs lieto alkoholu. Nereti sarunas beigās tēmas kļuvušas pavisam atklātas, tāpat arī atbildes.

Reklāma
Reklāma
VIDEO. “Manā īpašumā atrodas 100 svešas automašīnas! Paldies Dievam, ka zeme nav apsēta ar labību,” kurzemniece pauž sašutumu par rallija apmeklētāju visatļautību
“Diemžēl bažas ir apstiprinājušās” – deputāts norāda uz paredzamu rezultātu 97 miljonu vērtā iepirkumā par Vanšu tilta projekta izstrādi 90
Viedoklis
Armands Puče: Skatuves māksla patiešām varētu būt mūsu vienīgais ceļš… Jo arī Edgars labi tēlo
Lasīt citas ziņas

Mārtiņa Staķa dalība šajā šovā kļuva arī par eksperimentu šova veidotājiem, jo pirmo reizi tā notika publiski – skatītājiem klātesot.

Neiztikt arī bez kāda komiska atgadījuma – kā pirmais dzēriens bija jāizdzer bezalkoholiskais ruma dzēriens, tomēr notika pavisam citādi un izdzerts tika 80% stiprais “Stroh”.

CITI ŠOBRĪD LASA

Mārtiņš Staķis atbildēja uz dažādiem jautājumiem – gan par savu karjeru, gan dažādiem politiskiem jautājumiem. Viņš arī pastāstīja, kā kļuva par rīdzinieku.

Staķa dzimtā pilsēta ir Tukums, un viņš atzīstas, ka ļoti mīl šo pilsētu un vietu, tomēr tolaik, jaunībā, ļoti gribējis tikt uz Rīgu.

“Es ļoti gribēju uz Rīgu. Kad man rīdzinieki saka, ka neesmu rīdzinieks, es saku: “Hei! Es esmu vairāk rīdzinieks, nekā jūs! Jo es Rīgu izvēlējos, kamēr jūs te piedzimāt. Jau daudzus gadus saucu sevi par rīdzinieku,” – viņš stāsta.

Izrādās, ka Rīgā viņš nokļuvis, pateicoties bārmeņu kursiem. “Bija tāda bārmeņu skola, privātie kursi. Toreiz tas notika viesnīcā “Tūrists”. Lai es tajos kursos varētu būt, mani vecāki pārdeva manu flautu. Jo es biju izdomājis, ka es gribu būt bārmenis. Vēlāk gan tur viss aizgāja citādāk. Mana pirmā profesija ir bārmenis un es pāris gadus esmu nostrādājis kā bārmenis Tukumā, klubā “Grands,” – atklāj Mārtiņš Staķis.

Visu Mārtiņa Staķa sarunu šovā “Pāļa bazars” vari noskatīties šeit:

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.