TV šova "X Faktors" dalībniece Adriana Miglāne

VIDEO. Influencere Katrīne Sauliete par piemēroto 1000 eiro sodu dusmīga: “Tā iestāde uzskata, ka cilvēki Latvijā ir stulbi un nesaprot!” 22

Jau vēstīts, ka divas “Instagram” influenceres – “X Faktora” dalībniece Adriana Miglāne un Katrīne Sauliete no Patērētāju tiesību aizsardzības centrs (PTAC) saņēmušas naudas sodus par neievērotiem godīgas konkurences likumiem savos soctīklu postos. Adrianai piemērotais sods ir 1500 eiro, bet Katrīnei – 1000 eiro.

Reklāma
Reklāma
VIDEO. “Manā īpašumā atrodas 100 svešas automašīnas! Paldies Dievam, ka zeme nav apsēta ar labību,” kurzemniece pauž sašutumu par rallija apmeklētāju visatļautību 10
Viedoklis
Armands Puče: Skatuves māksla patiešām varētu būt mūsu vienīgais ceļš… Jo arī Edgars labi tēlo
Mājas
Kādas ir tavas kulinārijas prasmes – vai māki pagatavot šos 10 ēdienus, kuri jāprot katram latvietim?
Lasīt citas ziņas

LTV ziņu dienesta veidotajā sižetā savas pārdomas par notikušo klāsta gan abas “Instagram” zvaigznes, gan Patērētāju tiesību aizsardzības centra direktore Baiba Vītoliņa. Jāpiebilst, ka šī ir pirmā reize, kad PTAC ar reālu naudas sodu ir vērsies pret kādu no produktu reklamētājām sociālajos tīklos.

Kamēr Adriana Miglāne sižetā skaidro, ka ir sarūgtināta par šādu iznākumu, jo komunikācija ar PTAC ir bijusi sarežģīta un nesaprotama, tikmēr Katrīne Sauliete savos izteikumos ir daudz skarbāka: “Man tas izraisīja smieklus. Jo – vai tiešām? Cilvēki Latvijā nav stulbi. Un, manuprāt, tā iestāde uzskata, ka cilvēki ir stulbi un nesaprot. Ja man bildē rokā ir kāds produkts un es par to produktu aprakstu, cilvēki nav stulbi, viņi saprot, ka tā ir reklāma. Kāpēc man jāraksta – “reklāma”?”.

CITI ŠOBRĪD LASA
Blogere Katrīne Sauliete.

Tikmēr PTAC pārstāve min, ka ar abām sievietēm ir mēģināts sazināties arī viņām “saprotamā komunikācijas” veidā – vietnē Instagram, tomēr abas esot bloķējušas lietotāju, tāpēc saziņa nav izdevusies, kā cerēts. Galu galā, abām sūtītas ierakstītas vēstules pa pastu. Adriana Miglāne gan norāda, ka šajā dzīvesvietā nedzīvo, tāpēc šīs vēstules nav saņēmuši. Savukārt Katrīne Sauliete nesaprot, kur bijis PTAC iestādei problēma dabūt viņas telefona numuru, ja jau, redz, žurnālistiem, kas veido šo sižetu, tas ir izdevies – ir taču 21.gadsimts!

Vairāk skaties LTV sižetā:

LA.LV Aptauja

Kā tu uzskati, vai tas ir pareizi, ka Katrīnei Saulietei un Adrianai Miglānei ir piemēroti sodi?

  • Jā, pareizi - likumi jāievēro visiem
  • Nē, nepareizi, sodi ir absurdi
  • Sodi ir pareizi, bet summas nav adekvātas
  • Man ir grūti atbildēt par šo jautājumu

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.