Izcilu sniegumu demonstrējot 19 gadus vecajam vārtsargam Jānim Vorim, Rīgas “Dinamo” sestdien ar uzvaru sāka 2020.gadu, savās mājās KHL čempionāta mačā ar 1:0 (1:0, 0:0, 0:0) uzvarot Nursultanas “Baris” vienību.

Saskaņa pēc vārdiem: 5 vārdu pāri, kuriem, pēc mākslīgā intelekta domām, ir vislabākā saderība
Vai kārtējā krāpnieku shēma? “Telefonā uzrādās neatbildēti zvani. Atzvanot uz numuru, adresāts apgalvo, ka nav zvanījis” 67
Vācu ģenerālleitnants prognozē, vai un kad Krievija varētu būt gatava uzbrukt NATO valstīm

“Dinamo” šī bija otrā uzvara pēc kārtas, piedevām abas izcīnītas neielaižot vārtus. Voris pirmo reizi KHL čempionātā spēli sāka no pirmās minūtes, parādot lielisku sniegumu. Viņš atvairīja 25 pretinieku metienus, tiekot pie pirmās uzvaras KHL, piedevām “sausās”.

Rīdziniekiem šobrīd ir traumēti abi pamatvārtsargi Aleksanders Salāks un Andrejs Makarovs, taču Voris pierādījis, ka arī Latvijā šobrīd ir augstākās raudzes vārtu vīri, ne tikai NHL vai ārzemēs. Voris vārtos (uz maiņu) stājās arī iepriekšējā mačā, līdz ar to viņam šobrīd ir 82:45 minūšu ilga “sausā” sērija.

Sestdien vienīgos vārtus mājinieku labā guva Kirils Sļepecs, kuram tas bija trešais precīzais metiens sezonā. Viņš spēles 13.minūtē viduszonā pārtvēra pretinieku piespēli un izslidoja vienatnē uz “Baris” vārtiem, meistarīgi raidot ripu starp viesu komandas vārtsarga Eduarda Paskāla kājsargiem.

Vairāk vārti šajā mačā netika gūti, lai gan iespējas bija abām komandām, vairāk “Baris” komandai, jo īpaši zviedram Līnusam Videlam, kurš iepriekšējā sezonā spēlēja Rīgas klubā.

Rīgas “Dinamo” rindās ar uzvaru atgriezies aizsargs Metjū Majone, kurš tika iegūts no Minskas “Dinamo”. Savukārt traumu pirmajā periodā guva komandas kapteinis Lauris Dārziņš, kuram satraumēja kaklu. Viņš laukumā tā arī neatgriezās.

Latvijas komanda ar 31 punktiem 44 spēlēs ieņem pirmspēdējo vietu līgā, jo ar šo uzvaru apsteidza Minskas “Dinamo”, kam ir par punktu mazāk.