TV raidījumu un pasākumu vadītāja Jana Duļevska

VIDEO. Jana Duļevska: “Es negribu līdzināties vīrietim un uzņemties tik daudz atbildības kā viņi!” 72

Arvien vairāk daiļā dzimuma pārstāves visā pasaulē iestājas par sieviešu tiesībām un vienlīdzību, taču TV personība Jana Duļevska, viesojoties Youtube formāta raidījumā “Manas dzīves SuperHits” pauž uzskatu, ka šī kustība ir daudz par skaļu. “Es negribu līdzināties vīrietim un uzņemties tik daudz atbildības kā viņi,” – viņa saka.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
No A līdz Ž – ko par tavu personību atklāj tava vārda sākumburts? 18
Lietotas automašīnas, kuras nevajadzētu iegādāties: eksperts norāda uz trim neuzticamiem modeļiem 43
Ukrainas “Telegram” kanālos masveidā izplatītas ziņas ar aicinājumu nolikt ieročus
Lasīt citas ziņas

“Man ir savi uzskati, ar kuriem es nevienam neuzbāžos. Nevienu negribu mācīt dzīvot, un negribu, lai kāds to māca man,” skaidro Jana.

TV personība pati sevi sauc par pašpuiku, taču, neskatoties uz to, viņai ļoti patīk būt sievišķīgai. “Man ļoti patīk būt sievišķīgai sievietei, man patīk, ka vīrietis rūpējas par sievieti un viņu apčubina,” viņa saka.

CITI ŠOBRĪD LASA

Duļevska norāda, ka mūsdienās sievietes loma sabiedrībā ir mainījusies un pienākumu loks ir paplašinājies. Šodien no daiļā dzimuma tiek prasīts ne vien parūpēties par ģimenes labklājību un saimniecību, bet arī pelnīt iztiku, izglītoties un veidot karjeru, kas iepriekš tika uzticēts vīriešiem. Tā rezultātā sievietes bieži vien uz saviem pleciem uzņemas pārāk daudz, neapzināti demonstrējot, ka visu spēj paveikt pašas un vīriešiem viņas dzīvē nav vietas.

Arī pati Jana atzīst, ka sava rakstura dēļ nereti uzņemas vairāk nekā spēj “panest”. “Citreiz man sanāk neapdomīgi, ar pilnu jaudu mesties uz priekšu. Šādos gadījumos es gribu pati papliķēt sev par vaigiem un atgādināt, ka ir jādzīvo mierīgāk, jo tu taču esi sieviete,” viņa atklāj.

Duļevska atzīst, ka bērnībā bijusi pašpuika un ne reizi vien, neapdomīgi ar draugiem rāpjoties pāri žogam, saplēsusi bikses. Arī šobrīd viņa priekšroku dod sportiskajam stilam, taču aizvien vairāk ikdienā cenšas attīstīt savu sievišķīgo pusi.

“Ne vienmēr esmu ārkārtīgi sievišķīga. Es tomēr esmu sportiskais tips, ko var pateikt arī pēc mana ikdienas apģērba, tāpēc cenšos sievišķību trenēt – uzkrāsoju lūpas un ieveidoju matus,” skaidro Duļevska.

Vislabāk savu sievišķīgo pusi Duļevskai izdodas attīstīt TV kameru priekšā: “Televīzijā, filmējot raidījumus, man patīk būt sievišķīgai, un tas man palīdz trenēt manu sievišķo pusi.”

Jana Duļevska viesojas raidījumā “Manas dzīves SuperHits”:

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.