Otavas “Senators” vārtsargam Maikam Kondonam pēc trim ielaistiem vārtiem un rupjas kļūdas spēle pret “Coyotes” noslēdzās jau pirmajā periodā.

Kuriozi vārti otrdien tika gūti NHL čempionātā, Fīniksas “Coyotes” komandai savā laukumā ar 5:1 pārspējot Otavas “Senators” vienību.

“To bezjēdzīgo brīvdienu 1. maijā sen bija laiks izbeigt.” Sociālo tīklu lietotāju viedokļi par 1.maiju kā oficiālu brīvdienu
Kāpēc ar gadiem pieaug svars? Kaloriju skaitīšana nepalīdzēs, lūk, kas tev jādara
Norvēģijā ir pilsēta, kuras iedzīvotājiem jau vairāk nekā 70 gadus ir aizliegts nomirt. Nežēlīgs liktenis sagaida tos, kuri saslimuši 30

Laukuma saimnieki trīs ripas iemeta jau pirmajā periodā, piedevām trešo no tām skaitlskajā mazākumā, jo rupji kļūdījās Otavas “Senators” vārtu vīrs Maiks Kondons.

“Coyotes” hokejists Dereks Stepans, esot uz savas zonas zilās līnijas, izdarīja metienu, kurš nebija ne spēcīgs, ne arī pārāk precīzs, taču “Senators” ripu ķērājs smagi kļūdījās. Vārtsargs centās ripu apturēt, taču izlaida to zem kājsarga un pats pēc tam ripu iestūrēja savos vārtos.

Kondonam pēc šādiem “varoņdarbiem” spēle noslēdzās, jo viņa vietu vārtos ieņēma Kreigs Andersons. Kanādas galvaspilsētas klubu tas gan neglāba no zaudējuma.

“Senators” komanda, kuras sistēmā spēlē Rūdolfs Balcers, kurš gan atrodas fārmklubā un cīnās AHL čempionātā, ar četrām uzvarām 11 mačos un desmit punktiem ir 12.vietā Austrumu konferencē.

Tāpat amizants notikums tika fiksēts Karolīnas “Hurricanes” un Bostonas “Bruins” spēlē, kad vārtu guvumā liela loma bija vienam no spēles galvenajiem tiesnešiem. “Bruins” hokejists izdarīja metienu, ripa trāpīja pa tiesnesi, tad pa “Hurricanes” spēlētāju un ielidoja Karolīnas kluba vārtos.

Spēles soģis gan uzreiz parādīja, ka vārtu guvums netiek skaitīts. “Bruins” tobrīd zaudēja ar 0:1, tomēr maču Bostonas klubs uzvarēja ar 3:2.