Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Gagarina kausa izcīņas pirmajā kārtā uzvaras attālumā no otrās kārtas nonākusi uzbrucēja Mika Indraša pārstāvētā Maskavas “Dinamo”.

Vai kārtējā krāpnieku shēma? “Telefonā uzrādās neatbildēti zvani. Atzvanot uz numuru, adresāts apgalvo, ka nav zvanījis” 67
Saskaņa pēc vārdiem: 5 vārdu pāri, kuriem, pēc mākslīgā intelekta domām, ir vislabākā saderība
Ēdieni, no kuriem labāk izvairīties pirms publiskiem pasākumiem… Tie pastiprināti veido gāzes vēderā 8

“Dinamo” Rietumu konferences ceturtdaļfināla ceturtajā mačā savā laukumā ar 3:0 (1:0, 1:0, 1:0) pārspēja latviešu vārtsarga Jāņa Kalniņa pārstāvēto Helsinku “Jokerit” vienību, sērijā panākot 3-1.

Indrašis uz ledus pavadīja 14 minūtes un 57 sekundes, kuru laikā trīs reizes meta pa vārtiem, pielietoja vienu spēka paņēmienu un uzvarēja trīs no septiņiem iemetieniem.

Savukārt Kalniņš atvairīja 22 no 24 mājinieku mestajām ripām. Otros vārtus maskavieši guva pēc Kalniņa rupjas kļūdas, mēģinot ar piespēli ievadīt savas komandas uzbrukumu.

Indrašis regulārajā čempionātā 55 spēlēs guva 16 vārtus un veica 15 rezultatīvas piespēles, bet Gagarina kausa izcīņā viņam četros mačos ir viens precīzs metiens.

Hārtlija “Avangard” jau otrajā kārtā

Latvijas izlases galvenā trenera Boba Hārtlija vadītā Omskas “Avangard” komanda svētdien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Gagarina kausa izcīņas pirmajā kārtā izslēdza pērnā gada čempioni Kazaņa “Ak Bars”.

“Avangard” Austrumu konferences ceturtdaļfināla ceturtajā spēlē viesos ar 3:2 (1:1, 2:0, 0:1) pārspēja “Ak Bars”, sērijā līdz četrām uzvarām gūstot virsroku ar 4-0.

Uzvarētājiem ar “hat-trick” izcēlās Sergejs Šumakovs.

Vēl svētdien Magņitogorskas “Metallurg” Austrumu ceturtdaļfināla mačā viesos ar 2:1 (0:0, 1:0, 0:1, 1:0) pagarinājumā pārspēja Ufas “Salavat Julajev”, sērijā panākot 2-2.