Foto – Karīna Miezāja

VIDEO: Kas nepatika Rubenim un par ko apvainojās Šipkēvics. “Labvakar” – 30 15

Latvijas Televīzijas raidījums “Labvakar” atzīmēs 30 gadu jubileju. Atzīmējot šo faktu, 31.janvārī, LTV1 ēterā satiksies vadītāju trio – Edvīns Inkēns, Ojārs Rubenis un Jānis Šipkēvics.

Reklāma
Reklāma
Veselam
Neredzamās slepkavas: četri ikdienas ieradumi, kas nemanāmi bojā asinsvadus un palielina trombu attīstības risku
Kokteilis
Ja esi dzimis vienā no šiem trīs datumiem, tev uzlikts īpašs “zīmogs” no pagātnes
Kokteilis
VIDEO. Karaliskā sveiciena vietā sūdi! Anglijas godasardzes zirgs nokārtojas Trampa priekšā
Lasīt citas ziņas

1988. gada 31. janvārī “Labvakar” pirmoreiz izskanēja Latvijas Televīzijā, un ātri kļuva par sinonīmu tautas atmodai un neatkarības alkām.

Caurskatot visu vairākus gadus krāto “Labvakar” materiālu arhīvu, tā vadītāji šodien piedāvās savu tā laika sižetu izvēli. Daudzi laika gaitā ir pazaudēti, tādēļ izmantoti materiāli, ko ierakstījuši raidījuma skatītāji.

CITI ŠOBRĪD LASA

Ko par leģendārā televīzijas raidījuma “Labvakar” tapšanu atceras Ojārs Rubenis, skatieties video.

Vairāk lasiet intervijā “Latvijas Avīzē” trešdien, 31.janvārī.

Video – Vita Krauja, Karīna Miezāja

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.