rk-celje.si

EHC Čempionu līgas spēlē starp slovēņu “Celje” un Daiņa Krištopāna pārstāvēto Baltkrievijas čempionu Brestas “Meškov” komandām pēdējā pusminūtē tika gūti trīs vārti, vadībā pabija abas komandas, bet spēle noslēdzās neizšķirti 36:36.

Saskaņa pēc vārdiem: 5 vārdu pāri, kuriem, pēc mākslīgā intelekta domām, ir vislabākā saderība
Vācu ģenerālleitnants prognozē, vai un kad Krievija varētu būt gatava uzbrukt NATO valstīm
Vai kārtējā krāpnieku shēma? “Telefonā uzrādās neatbildēti zvani. Atzvanot uz numuru, adresāts apgalvo, ka nav zvanījis” 67

Nepilnas četras minūtes pirms spēles beigām “Meškov” bija vadībā ar 34:30, tomēr pārsvaru nosargāt neprata un pēdējā minūtē pat nokļuva zaudētājos ar 35:36. Šoreiz laikam jāpriecājas par iegūto punktu. Dainis Krištopāns šajā trakajā spēlē guva piecus vārtus, kas bija trešais labākais rādītājs Brestas komandā.

Turnīra tabulā Brestas komandas ar astoņiem punktiem astoņās spēlēs ir 5. vietā, par trīs punktiem apsteidzot “Celje” un par pieciem – Zviedrijas “Kristianstad”. Izslēgšanas spēlēs iekļūs labākās sešas komandas, tādēļ īpaši svarīga būs trešdienas spēle izbraukumā Zviedrijā.

Vācijas bundeslīgā zaudējumus piedzīvoja divas latviešu pārstāvētās komandas. “Leipzig” ar 25:29 zaudēja
“THW Kiel”, “Coburg” ar 28:29 piekāpās “Hannover-Burgdorf”. Aivis Jurdžs guva vienus vārtus, Ģirts Lilienfelds tukšā.