Foto – Shutterstock

VIDEO: Latvija aizputināta! Biezākais sniegs Liepājā – 21 cm 2

Pievieno LA.LV

Latvijā gaidāms daļēji apmācies laiks, priekšpusdienā nedaudz snigs un putinās, vakarā nokrišņu būs mazāk, informē sinoptiķi.

90. gadu principi, kas toreiz šķita pašsaprotami un ko ievēroja katrā mājā – pie vairākiem no tiem sākam atgriezties
“Tā bija briesmīga sajūta!” Jaunā māmiņa sašutusi par piedzīvoto Rīgas Dzemdību namā 21
Mīklainos apstākļos pazudusi lidmašīna ar vairākiem cilvēkiem uz klāja – publiskoti pilota pēdējie vārdi
Lasīt citas ziņas

Pūtīs lēns dienvidu, dienvidaustrumu puses vējš, bet gaisa temperatūra būs ap -1.. -8 grādiem pēc Celsija.

Latvijā oficiāli biezākā sniega sega šobrīd ir Liepājā – 21 cm, kā arī Skrīveros – 20 cm, bet daudzviet ir saputinātas krietni biezākas sniegkupenas. Turklāt šodien Latvijā turpināja sniegt un putināt.

CITI ŠOBRĪD LASA

Eiropā patlaban visvairāk sniega ir Skandināvijā un Alpos – vairāk nekā metrs. Netipiski daudz ir sasnidzis arī Ukrainas un Baltkrievijas vidienē, kur 50- 80 cm biezas kupenas.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.