Foto: Aiga Rēdmane

VIDEO. Mūziķis Arstarulsmirus atklāti pastāsta par savu dzīvi “pēc Gustavo”: mainījusies pat gaume uz sievietēm 3

Šovakar vakarā TV sarunu šova “Kad viņas satiekas” vadītājas Sanda Dejus, Kristīne Virsnīte un Dagmāra Legante – Celmiņa viesos būs aicinājušas ne tikai populāro kantri dziedātāju Linitu Mediņu, bet arī mūziķi Arstarulsmirus, kurš iepriekš muzicējis ar skatuves vārdu Gustavo.

Reklāma
Reklāma
7 dārzeņi, kas palīdz atbrīvoties no taukiem vidukļa zonā, ja tos patērē katru dienu
Putina draudi iebrukt Baltijā un izraisīt Eiropā jaunu karu ir jāuztver nopietni, brīdina bijušais ASV armijas ģenerālis 164
Klusā okeāna ūdeņos atklāta būtne, kuras dzīves ilgums ir cilvēka prātam neaptverams
Lasīt citas ziņas

Sanda savulaik bijusi kvēla mūziķa fane, tāpēc viņa nekautrēsies atklāti sacīt, ka brīdis, kad Gustavo līdzās savam skatījumam uz pasauli mainījis arī savu vārdu un kļuvis par Arstarulsmirus, viņa talanta cienītājiem bijis mulsuma pilns. Tāpēc viņa interesēsies – kas šobrīd mūziķa dzīvē ir mainījies? Ko no Gustavo paradumiem ir pārņēmis, bet ko mainījis Arstarulsmirus?

“Gustavo pīpēja vismaz divas paciņas dienā un darīja to vēl ilgi pirms kļuva par Gustavo. Divdesmit vienu gadu es pīpēju un tā bija lieta, ko es atmetu,” – saka mūziķis un piebilst, ka pēdējos piecus gadus viņš ik dienu mērķtiecīgi nodarbojas arī ar apzinātības un elpošanas praksēm.

CITI ŠOBRĪD LASA

Tomēr Sanda interesēsies arī par pārmaiņām mūziķa privātajā dzīvē – vai mainījusies arī viņa gaume uz sievietēm?

Arstarulsmirus apliecinās, ka tā tik tiešām ir noticis: “Ar laiku mani sāka ieinteresēt sievietes ar citādāku raksturu, jo sākotnēji pirms šī transformācija notika, es kā reizi ļoti magnetizēju sievietes, kurām attiecību pamatā visu laiku ir konflikts. Tā bija viena no lietām, ko es mēģināju sevī atkost.”

Vairāk skaties šajā video:

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.