Vēdiskais filozofs, krišnaīts un attiecību konsultants Uģis Kuģis

VIDEO. “Nāk ārā tev bērnu barojamais!” Uģis Kuģis ierobežo sievas apģērba izvēli 32

Raidījuma “Ģimene burkā” dalībnieku Kuģu mājās notiek skapja revīzija, Linda secina, ka vēlas atjaunot savu garderobes saturu ar jauniem un pavasarīgiem apģērba gabaliem. Taču ticībā, kurā dzīvo Kuģu ģimene, paredz, ka par ģimenes budžetu atbild vīrietis, un tas nozīmē, ka Lindai šiem pirkumiem vajadzīgā nauda ir jājautā maciņa turētājam Uģim. Abi dodas uz veikalu iegādāties Lindai jaunu apģērbu.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Šajos 5 datumos dzimušas īstas kompānijas dvēseles, viņi burtiski izstaro gaismu visur, kur iet
Putins brīdina NATO dalībvalstis Eiropā nespēlēties ar uguni 58
Kokteilis
FOTO. “Neizsakāmi lepojamies!” Madaras Raabes un Kiviča meita godam pārstāvējusi Latviju starptautiskā līmenī
Lasīt citas ziņas

“Jā, viņai pēdējā laikā nav ko vilkt, un viņa to atgādina jau kaut kādu laiku. Es jūtu, ka tā propaganda mums jau kādu laiku ir bijusi,” secina Uģis Kuģis.

Abi ir nonākuši kādā Latvijas vietējo dizaineru veikalā, kur Linda izvēlas gan jaunus kreklus, džemperus, gan kleitas. Tā kā tieši Uģis ir tas, kuram nāksies pavērt naudas maciņu plašāk, lai sievas kārotās drēbes iegādātos, viņš neskopojas arī ar dažādiem komentāriem un savu viedokli par piemērītajām drēbēm. Uģim ir savas robežas sievas apģērba izvēlē, tāpēc viņš Lindai atsaka kādas īsākas kleitas iegādi.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Tā nav kleita, tā ir gara blūze. Nē. Tur neko nevar izdarīt, paskat, jāvelk apakšā garāki svārki, jāaizšuj ciet, tev nāk ārā bērnu barojamais!” savu nostāju neslēpj Uģis Kuģis.

Uģis Kuģis un sieva Linda kļuvuši par otrā dēla vecākiem
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.