FOTO: Ekrānuzņēmums no video

VIDEO. “Nevajag barot un gatavot ēst!” Uģa Kuģa sieva atklāj interesantus faktus: ko krišnaītiem nevajadzētu darīt pirms kāzām? 36

Linda Livzeniece, viesojoties “STV Pirmā!” raidījumā “Kad viņas satiekas”, atklāj, kā iepazinusies ar savu vīru – Latvijā populārāko krišnaītu Uģi Kuģi. Tāpat viņa neslēps savas pārdomas par to, kāpēc attiecībās nevajag steigties ar tuvību.

Reklāma
Reklāma
Veselam
5 populāri pārtikas produkti izraisa atmiņas zudumu – to iedarbība novērota jau īstermiņā 29
VIDEO. McDonald’s darbiniece šauj uz klientu, kurš pasūdzējies par pasūtījumu 23
TV24
“Esam atkal uz sēkļa!” Jānis Ikstens par situāciju valdībā 113
Lasīt citas ziņas

“Mēs iepazināmies vēdiskās filozofijas kultūras vidē. Cik es zinu, viņš mani bija pamanījis ejam pa templi. Tad viņš uzrunāja vecākās autoritātes, ka gribētu ar mani sākt satikties. Ideja ir tāda – nav kā parasti, ka puisis ierauga meiteni un sāk runāties. Nē, tu prasi atļauju, tevi arī pieskata. Vēlams arī nedarīt muļķības, jo – ja nu nesanāk?” stāsta Linda.

Uģis Kuģis un sieva Linda kļuvuši par otrā dēla vecākiem
CITI ŠOBRĪD LASA

Tāpat viņa atklāj, ka līdz kāzām nevajadzētu būt nekādai tuvībai. Arī ar pašām kāzām nevajadzētu gaidīt vairākus gadus, tam būtu jānotiek visai ātri.

“Iepazīšanās periodā nevajadzētu būt pārāk tuviem vienam ar otru, noteikti neplānot arī palikšanu pa nakti. Tāpat nevajag barot un gatavot ēst! Sieviete ēdienā ieliek savu enerģiju, mīlestību, laiku, labās domas. Tas var novest pie nepārdomātiem lēmumiem.

Simpātijām un pievilkšanās spēkam arī ir jābūt, kas iedod sajūtu, ka kādu dienu mums varētu būt tā tuvība. Bet tuvībai pirms kāzām nevajadzētu būt. Sievietes parasti ļoti pieķeras, un parasti tieši sievietes ir tās, kuras cieš no tā, ka pāragri ir bijušas tuvas ar partneriem. Tāpēc jābūt gudrākām un nevajadzētu vīrieti pielaist pārāk tuvu,” viņa pastāsta.

VIDEO:

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.