Foto: ekrānuzņēmums

VIDEO. Neticamais stāsts! Saimnieks atrod savu pazudušo suni pēc gada. “Nekad nepametiet savus dzīvniekus!” 11

Krievijas pilsētā Ufā kāds suņa saimnieks piedzīvoja īstu brīnumu. Viņš savu pazudušo suni, kurš pazuda vairāk kā pirms gada, saticis atkal – sveiku un veselu.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Sievietes spēks un iedvesma: 10 ietekmīgas dāmas līderes, kas veidojušas Latvijas vēsturi 29
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosaucis 10 politiķus, kuru pieļautās kļūdas būtiski ietekmējušas Latvijas politisko un ekonomisko situāciju 137
Kokteilis
Viņi dzīvo, lai piedzīvotu! 10 vārdu īpašnieki, kuros mīt nepiesātināms ceļotāja gars 12
Lasīt citas ziņas

Bezšķirnes suns pazuda pirms gada, brīdī, kad ģimene pārcēlās no laukiem uz patstāvīgu dzīvesvietu pilsētā. Suns nobijās no pilsētas trokšņiem, kurus nekad pirms tam nebija dzirdējis, un aizbēga.

Veselu gadu suns, kā izrādījās, mitinājās kādā daudzdzīvokļu namu pagalmā un pateicoties vietējiem iedzīvotājiem, sagaidīja savu saimnieku. Iedzīvotāji stāsta, ka mīļo suni barojuši un centušies pasargāt no klaiņojošu suņu bariem, kas vairākkārt dzīvniekam uzbruka.

CITI ŠOBRĪD LASA

Suns, kā izrādās, dzimis laimes krekliņā, jo vienreiz savā dzīvē jau bija piedzīvojis brīnumu – viņš kā kucēns tika izmests uz ielas, bet saimnieks viņu tur atrada un pieņēma ģimenē.

Satiekot savu suni pēc gada, saimnieks nespēj valdīt aizkustinājuma asaras: “Nekad nepametiet savus dzīvniekus… Cilvēks var nodot, bet suns nekad, suns ir ģimenes loceklis.”

Vairāk skaties šajā video (krievu valodā):

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.