Olga un Kaspars Kambalas mij laulības gredzenus

VIDEO. “No rīta pamostos un domāju – ko man darīt? Kā man dzīvot?” – Olga Kambala atzīst, ka “čuhņas skandāls” ļoti slikti ietekmē arī viņas biznesu 123

Pēc “čuhņas skandāla” Olga Kambala piekritusi intervijai “EHR” vietnē “Youtube”, kur viņa stāsta, kā mainījusies viņas dzīve pēc tam un arī runā par to, cik patiesībā Latvijā aktuāla ir mobinga tēma, kas šajā gadījumā tika vērsta pret viņu un viņas ģimeni.

Reklāma
Reklāma
“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa,” plāno aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri 69
RAKSTA REDAKTORS
“Šis nav pirmais signāls, ka mūsu valstī kaut kas nav kārtībā” – Horens Stalbe atklāti par sajūtām pēc piedzīvotā uzbrukuma benzīntankā 80
Atradusies pirms 13 gadiem pazudusi meitene, kura savulaik neatgriezās mājās no skolas 13
Lasīt citas ziņas

Olga Kambala atzīst – pret viņu brutāli tika vērsts mobings pēc tam, kad viņa Dobeli nosauca par “čuhņu”: “Tevi izsmej, izceļ, izstumj… Man daži joprojām raksta – ko tu ņemies, tu pati to pateici, bet viņi nesaprot, ka tas viss notiek tik brutāli!”.

Viņa arī stāsta, ka daudzi viņai novēl braukt braukt prom uz Krieviju. “Tas laikam tāpēc, ka mana pirmā valoda ir krievu valoda. Bet man ir ukraiņu un lietuviešu asinis.
CITI ŠOBRĪD LASA

Tāpat man daudzi jautā – no kuras provinces es nāku pati? Tad nu es tagad pateikšu – es izaugu Vecrīgā.”

Olga un Kaspars Kambalas piedalās TV realitātes šovā "Slavenības. Bez filtra"

Viņa arī neslēpj, ka šobrīd apsver domu atteikties no turpmākās dalības šovā “Slavenības. Bez filtra”, jo tas slikti ietekmē arī viņas nodarbošanos: “Vispār mans bizness sāka ciest, kad es sāku piedalīties šovā. C

ilvēkiem šķita, ka es apmēram tāda, kas sēž vīram uz kakla un man pašai nav naudas. Bet neviens jau nezina, ka tā informācija par mana vīra honorāriem ir apmēram desmit gadus veca. Bet tagad ir tā, ka es no rīta pamostos un domāju – ko man darīt? Kā man dzīvot? Man taču rēķini ir jāmaksā!”.

Kambala raidījuma vadītājam atklāj, ka viņas galvenā nodarbošanās ir Marokas kosmētikas izplatīšana: “Es to piegādāju uz veikaliem, piedalos izstādēs. Pats galvenais – pati to lietoju.”

Runājot par “čuhņas skandālu” Olga atzīst – mobings, tas ir ļoti nopietni: “Tev stāsta, kāds tu esi neglīts. Galvenais, ka tas bija privāti, nebija jau tā, ka es to komentāros lasītu. Sākumā pēc tā visa man bija šoks, bet pēc tam emocijas. Pēc tam bija tā sajūta – viss, es gribu nomirt. Pēc tam bija zvans juristam un viņš teica, ka viss ir kārtībā, cīnāmies. Un tad es sapratu, ka par mobingu un tādām problēmām ir jārunā!”.

Visu interviju ar Olgu “EHR” kanālā var noskatīties šeit (no 02:10:20 – 02:51:00):

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.