Olga un Kaspars Kambalas piedalās TV realitātes šovā "Slavenības. Bez filtra"

VIDEO. Olga Kambala pārliecināta, ka ārējais skaistums jāsaglabā arī mākslīgi: “Lai justos labi, priecētu apkārtējos un iedvesmotu citus!” 120

Sportista Kaspara Kambalas sieva Olga Kambala nekad nav slēpusi – viņa atbalsta mākslīgo skaistumu un regulāri veic gan skaistuma injekcijas, gan ir ar mieru ļauties ķirurga skalpelim, ja vēlas kaut ko uzlabot.

Reklāma
Reklāma
RAKSTA REDAKTORS
“Daži jūtas kā no ķēdes norāvušies, citi otru reizi uz tā paša grābekļa neuzkāps. Es… nekad nevēlos tur atgriezties” – Līnas stāsts par tikšanu prom no krīzes centra 14
Skolas direktora viedoklis par skolotāju apdāvināšanu mācību gada noslēgumā: “Sabiedrība ir morāli slima ar šīm dāvanām un pateicībām”
Kokteilis
VIDEO. Iemīļotais aktieris Andris Keišs benzīntankā piedzīvojis smieklīgu “tikšanos” pats ar savu balsi 8
Lasīt citas ziņas

Tagad sieviete TV šovā “Slavenības. Bez filtra” atklāj, ka plāno veikt vēl divas plastiskās operācijas, lai uzlabotu savu izskatu.

Viņa iedrošina tās sievietes, kas šaubās – ja vēlas to darīt, esot jādara un jādod uz konsultāciju pie ķirurga.

CITI ŠOBRĪD LASA
Kaspars Kambala un viņa sieva Olga

“Es savu nākamo plastisko operāciju taisīšu ārzemēs, man nav bail un mana ģimene mani atbalsta,” – Olga atklāj, ka plāno veikt operāciju kādā Turcijas klīnikā.

“Es vēlētos pārtaisīt savas krūtis – man vajag nomainīt implantus, gribu arī citu formu. Pēc tam es arī gribētu veikt deguna operāciju. Un viss! Vairs neko nevēlos!” – saka sieviete.

“Es neko nenožēloju. Par skaistuma injekcijām arī nenožēloju. Vienīgais, ko nožēloju – vajadzēja to darīt ātrāk. Jo tu ātrāk sāc tās taisīt, jo ātrāk saglabājies! Manuprāt, saglabāt skaistumu mākslīgi, ir vajadzīgs, lai justos labi, priecētu apkārtējos un iedvesmotu citus!” – viņa saka.

Vairāk skaties šajā video:

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.