Astrologs Pāvels Globa.
Astrologs Pāvels Globa.
Foto: ekrānuzņēmums/ Youtube

VIDEO. Pazīstamais astrologs Pāvels Globa prognozē Trešo pasaules karu un nosauc gadu, kad biedējošais pareģojums varētu piepildīties 37

Vēl 2009.gadā viens no pazīstamākajiem astrologiem Pāvels Globa rakstīja par milzīgām pārmaiņām, kas sagaida šo pasauli. Astrologa, publicista un TV raidījumu vadītāja vārdi ar biedējošu precizitāti sāk piepildīties, raksta portāls “starhit.ru”. Diemžēl, ja tā patiešām notiks, pasaule ir vēl lielāku pārbaudījumu un baisu notikumu priekšā.

Reklāma
Reklāma
Mājas
Kādas ir tavas kulinārijas prasmes – vai māki pagatavot šos 10 ēdienus, kuri jāprot katram latvietim?
Lietotas automašīnas, kuras nevajadzētu iegādāties: eksperts norāda uz trim neuzticamiem modeļiem 43
Kokteilis
No A līdz Ž – ko par tavu personību atklāj tava vārda sākumburts? 18
Lasīt citas ziņas

Pāvels Globa paredz, ka nākamie gadi cilvēcei kļūs ļoti grūti. “Būs Saules aktivitātes periods. Tagad tas ir miera periods, tāpēc šobrīd tautas ir klusas. Nākošais Saules uzliesmojums sāksies 2023.gada beigās. Starp citu, no 2012. līdz 2014.gadam bija šāds uzliesmojuma periods. Tāpēc Ukrainā cilvēkus varēja pārvietot uz Maidanu, bet pēc tam viss noklusa. No 2024. līdz 2027.gadam ir Saules aktivitātes paaugstinājums. Tur sakritīs vairāki kritiski cikli. Uzskatu, ka šie gadi mums ir visbīstamākie,” – pareģo astrologs.

Sarunā ar raidījuma “Белый шум” (“Baltais troksnis”) vadītājām astrologs tāpat arī atgādinājis, ka vēl aizvien pastāv globāla konflikta risks, par kuru viņš runāja jau sen pirms Krievijas – Ukrainas kara sākuma.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Trešais Pasaules karš ir iespējams scenārijs, kuram, es ceru, neļaus piepildīties. Šis var notikt laikā no 2024. līdz 2027. vai 2028.gadam,” – prognozē Pāvels.

Turklāt astrologs atgādina, ka astroloģija nenodarbojas ar “pareģošanu”, bet tikai formē dažādus nākotnes iespējamos scenārijus.

“Astroloģija ir tāds modelis, kas lielā mērā var sakrist ar realitāti. Cilvēku uzdevums, savukārt, ir izvēlēties labāko no iespējamajiem scenārijiem. Astroloģija atsperas uz cikliskiem modeļiem. Pasaulē daudzi notikumi var atkārtoties, protams. Agrāk mēs, ģērbušies zvērādās, medījām dzīvniekus, pēc tam staigājām parūkās, tagad mēs visi esam pārņemti ar gadžetiem un tā tālāk. Bet principā, šie scenāriju modeļi atkārtojas no Akmens laikmeta, tāpēc cilvēks kā tāds nemaz būtiski nav mainījies. Un cilvēkam pat lūgšanas Dievam ir tās pašas,” – spriež Pāvels Globa raidījumā “Baltais troksnis”.

Raidījumu “Baltais troksnis” krievu valodā ar astrologu Pāvelu Globu var noskatīties šeit:

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.