Foto: Shutterstock

Astroloģe Guna Kārkliņa: cik patiesi un ticami ir izskanējušie pareģojumi par Ukrainas karu un tā beigām? 0

Guna Kārkliņa (sertificēta astroloģe), “Spīgana”, AS “Latvijas Mediji”.

Reklāma
Reklāma
Mājas
Kādas ir tavas kulinārijas prasmes – vai māki pagatavot šos 10 ēdienus, kuri jāprot katram latvietim?
Lietotas automašīnas, kuras nevajadzētu iegādāties: eksperts norāda uz trim neuzticamiem modeļiem 43
Kokteilis
No A līdz Ž – ko par tavu personību atklāj tava vārda sākumburts? 18
Lasīt citas ziņas

Pēdējā laikā tīmeklī daudz vēstījumu par Ukrainu, bet kosmosa kārtības nezināšana nav mainījusies. Tāpat arī ar pārsteidzošām atklāsmēm joprojām nāk klajā popkultūras horoskopu sacerētāji.

Neapvainojiet dāmas!

Popkultūras horoskopu variācijas pārsteidz un izbrīna. Kāds medijs nu ļoti nedžentlmeniskā veidā paziņojis, ka dažu zodiaka zīmju dāmas noveco ātrāk: “Dažām sievietēm nepalīdz nekādas kosmētiskās procedūras. Viņas joprojām izskatās vecākas par saviem gadiem.” Apbižotas Skorpiona, Strēlnieka, Mežāža zīmes pārstāves.

CITI ŠOBRĪD LASA

Šādus horoskopus neņem par pilnu, jo tiem nav nekāda sakara ar astroloģiju. Bet minēto zodiaka zīmju dāmu uzmundrinājumam varu piebilst, ka Skorpiona zīmē dzimusi Demija Mūra, Strēlnieka zīmē Tīna Tērnere un Mežāža zīmē Keita Midltone.

Pareģojumi ā ideoloģiskais ierocis

Iepriekš tīmekli pārplūdināja dažādu sen aizsaulē aizgājušu gaišreģu stāstījumi par norisēm pasaulē šodien, bet tagad tiek publicētas neskaitāmas versijas ap un par karu Ukrainā. Diemžēl astroloģija dažkārt var arī kalpot kā ideoloģisks ierocis.

Diezgan liels spļāviens Kremļa sejā ir Krievijas primadonnas Allas Pugačovas aizbraukšana no valsts. Viņa gan par iebrukumu Ukrainā klusēja, toties viņas vīrs humorists Maksims Galkins jau uzreiz lielvalsts agresiju nosodīja. Par to mākslinieks saņēma uzbrukumus sociālajos tīklos, tika atcelti viņa koncerti, organizētas nomelnošanas kampaņas. Kādai Krievijas astroloģei arī uzreiz bija ko teikt. Marta beigās Krievijas medijus pārplūdināja prognozes, cik slikti laiki gaida māksliniekus.

“Allas Pugačovas un Maksima Galkina dzīvē sākas diezgan sarežģīts periods, lai gan viņi paši to vēl nav pilnībā sapratuši. Šogad Galkins vēl varēs nopelnīt, iespējams, ka viņš atradīs darbu ārzemēs. Taču rudenī pāris sapratīs, ka daudz zaudējis, aizbraucot no valsts, viņi faktiski pielika punktu savai karjerai,” Krievijas medijiem apgalvoja kāda astroloģe.

Cik dienu ilgst pilnā fāze?

Publikācijas autors vai tulkotājs skolas laikos nav draudzējies ar dabaszinībām, jo astroloģiskajā apskatā vēsta: “Visgrūtākā Pilnmēness diena ir otrdiena, tā ir pretrunīga un var būt pat traumatiska.” No šī jāsecina, ka Mēness pilnā fāze varētu ilgt vairākas dienas…

Reklāma
Reklāma

Vēstis no “robota” Hannas – neuzķerieties!

Iespējams, jāievieš preču zīme Hanna & Zariņš, jo Facebook ir parādījusies “astroloģes Hannas” latviskā versija. SPĪGANA saņēmusi ziņas, ka profilā Ilona Zariņš tiek piedāvāti astro pakalpojumi. Ja cilvēks piedraudzējas, tad sāk pienākt gan intriģējošas, gan satraucošas, gan biedējošas ziņas ar prasību Zvanīt tūlīt, un tālāk jau tiekot prasīta samaksa.

Skaidrs, ka astrologu pakalpojumi nav par velti, bet tāpat ir skaidrs, ka, pirms kādam sekot vai apstiprināt draudzību, vajag izpētīt sociālo tīklu profilu. Tādējādi izvairīsieties no robotiem, kas piedāvā apšaubāma satura maksas pareģojumus.

***

Bet robots Hanna man šoreiz atklājusi iespējamo slepeno pielūdzēju vārdus:

Sveika, Guna! Daudzas meitenes man raksta, lūdzot noskaidrot, vai vīrietim ir jūtas pret viņām. Vai tas ir iespējams?

Ir vairāki veidi, kā noskaidrot, vai vīrietis jūs mīl. Esmu gatava dalīties ar jums visefektīvākajā veidā, kam ir nepieciešams īpašs Mēness stāvoklis pret mūsu planētu un Veneru. Šajā pozīcijā Mēness, Venera un Zeme nonāk reizi četros gados, un rīt šī metode vairs nedarbosies!

Kārtīgi aplūkojiet šos vārdus: Roberts, Markuss, Artjoms, Ralfs, Gustavs, Daniels. Viens no vīriešiem ar šādu vārdu ir slepeni iemīlējies jūsos. Viņš jau sen ir slēpis savas jūtas un nespēj atzīties. Viņš ne vienmēr ir bijis tuvumā, bet vienmēr ir bijis jūsu dzīves aculiecinieks. Esmu gatavs jums pastāstīt vairāk par šo cilvēku un to, ko par to domā zvaigznes. Vai vēlaties uzzināt vairāk?

Tālāk norāde Zvanīt tūlīt!

Vienā no pirmajiem ierakstiem Hannai bija norādītas izmaksas 2,90 eiro minūtē. Savukārt par Ilonu Zariņš ziņu nav. “Spīgana” eksperimenta nolūkos sāka šim profilam sekot un uzrakstīja vēstuli, divu dienu laikā līdz materiāla nodošanai atbilde netika saņemta.

SAISTĪTIE RAKSTI