VIDEO. Porziņģis sveic Latvijas hokejistus ar iekļūšanu ceturtdaļfinālā 3

Pēc otrdien izcīnītās uzvaras pār Šveici un iekļūšanas pasaules čempionāta ceturtdaļfinālā Latvijas hokeja izlasi sveica arī basketbolists Kristaps Porziņģis.

10 produkti, kuri traucē notievēt. Arī tādi, kurus uzskatām par veselīgiem
FOTO. Apskati, kāda automašīna bija pati populārākā tavā dzimšanas gadā! 69
Pirmās pazīmes jau ir: Bijušais NATO komandieris brīdina par Kremļa iespējamiem uzbrukuma plāniem saistībā ar NATO mācībām Baltijas jūrā 121

Jau ziņots, ka Latvijas izlase otrdien, 23. maijā, apakšgrupu turnīra pēdējā spēlē pēc pamatlaika cīnījās neizšķirti ar Šveici un nodrošināja vietu ceturtdaļfinālā. Papildlaikā uzvaras vārtus gūstot Rūdolfam Balceram, latvieši ceļazīmes iegūšanu atzīmēja ar uzvaru 4:3.

Pēcspēles uzrunai Latvijas izlases ģērbtuvē pievienojās arī basketbola valstsvienības līderis Kristaps Porziņģis, sveicot mūsu hokejistus ar gūto uzvaru.

Uzrunājot hokejistus, izlases galvenais treneris Harijs Vītoliņš sacīja, ka viņi dzīvo šādu mirkļu dēļ, taču šī vēl neesot sensācija, tā vēl esot priekšā.

Mača labākā spēlētāja cepuri Rihards Bukarts nodeva Kristapam Zīlem, savukārt spēles ripu saņēma Ralfs Freibergs.

Latvijas izlase ceturtdaļfināla maču pret Zviedriju aizvadīs ceturtdien plkst. 20.20.