VIDEO. Izskatās tik garšīgi! Rīgas ZOO pērtiķīši mielojas ar Halovīna ķirbi 3

Lai padarītu Rīga ZOO iemītnieku ikdienu daudzveidīgāku, tiem tiek piedāvāti dažādi vides bagātināšanas elementi. Šoreiz Geldi kalimiko pērtiķīšu aprūpētājas sagādajušas izklaidi par godu Halovīnam.

Viedoklis
Krista Draveniece: Ne vīrs, ne Cipule jāzākā par traģisko notikumu Daugavā, patiesībā vainīgs kas pavisam cits 97
“Viņa bija tik pārgurusi, ka, iespējams…” Savu versiju par traģēdiju Daugavā izteikusi Ilonas kolēģe Marina 1
Pieci Latvijas ministri (kopš neatkarības atjaunošanas), kuri izpelnījušies vislielākās sabiedrības antipātijas. Pirmo uzminēsiet viegli!
Lasīt citas ziņas

Izgrebtais ķirbis pildīts ar banāniem un āboliem – mazo, melno pērtiķīšu ikdienas maltīti. Taču veids, kā pie tās tikt, liek paskubināt domāšanu un izveicīgi darboties ar mazajām “rociņām”.

Geldi kalimiko mīt Vides izglītības centrā “Zinarium” kaimiņos Linneja divpirkstu sliņķiem, racējapogam, Karību milzu vardēm un kailajām kurmjžurkām.

CITI ŠOBRĪD LASA

Turklāt Halovīnā, 31. oktobrī, Rīgas ZOO apmeklētājiem piedāvā iespēju iegādāties ieejas biļeti ar 50% atlaidi, ierodoties ar masku.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.