VIDEO. Rīgas Zoo pundurēzeļi spēlējas ar bumbu 9

Rīga Zooloģiskā dārza Lauku sētā mīt divi pundurēzeļu jeb Vidusjūras ēzeļu tēviņi. Lai gan šie ēzelīši ir augumā nelieli un sver vien 90–200 kg, tie ir spēcīgi un muskuļoti darba dzīvnieki.

“Šīs sāpes meitu iedzina depresijā…” Paulas Dukures ģimene atklāti runā par notikušo traģēdiju
Kokteilis
Tās izsūc visu tavu enerģiju: nosauktas visbīstamākās Zodiaka zīmes
“Aicināt bombardēt Daugavpili, Liepāju, Cēsis, Rīgu un citas Latvijas pilsētas ir noziegums!” Šlesers pieprasa atņemt pilsonību Mamikinam
Lasīt citas ziņas

Rīgas ZOO darbinieki bumbas piedāvā ne vien ēzeļiem, bet arī citiem zoodārza iemītniekiem, piemēram, lauvām, briežiem un pat žirafēm.

“Ja kādreiz ir sanācis sūdzēties par to, ka mājās esošajām bumbām ir īss mūžs – nebēdā, ar zoodārzu sacensties būs sarežģīti! Spēcīgie satvērieni un sakodieni, asie nagi un ragi bumbu dzīves ilgumu samazina vairākkārtēji,” vēsta Rīgas ZOO un aicina – ja mājās ir kāda bumba, kas vairs interesi neizraisa, dod ziņu zoodārza darbiniekiem – viņi pielietojumu bumbām atradīs!

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.