Aizsargs Kristiāns Rubīns spēris vēl vienu soli tuvāk Kellija kausam.

Latvijas hokeja izlases aizsargs Kristiāns Rubīns piektdien guva uzvaras vārtus Ņūfaundlendas “Growlers” panākumā, pietuvojot komandu soli tuvāk Austrumkrasta hokeja līgas (ECHL) galvenajai balvai – Kellija kausam.

Cilvēkstāsts
“Man draudēja publiski, ka mani izkropļos” – saimniecības “Jaunapšenieki” saimniece Agnese par nievām un ļaunumu, ar ko sastopas ikdienā 58
“Ko var iemācīt šādi ģērbušās lektores?” Dzejniece un lektore publiski šausminās un ņirgājas par pasniedzēju apģērbu 531
Ēdam katru dienu! Kuros pārtikas produktos ir visvairāk plastmasas? 32

“Growlers” viesos ar 4:2 (1:1, 1:1, 2:0) uzvarēja Toledo “Walleye”, Kellija kausa finālsērijā līdz četrām uzvarām panākot 3-1.

Rubīns trešā perioda 12.minūtē ar metienu no asa leņķa panāca 3:2 Ņūfaundlendas vienības labā. Pēc tam viesi iemeta vēl vienu ripu.

Latvijas hokejistam laba spēle, bez gūtiem vārtiem arī pozitīva lietderība +2 un trīs metieni pa vārtiem.

(Rubīna vārti no video 1:55 minūtes)

“Growlers” sēriju sāka ar divām uzvarām mājās – 4:3 un 2:1, abus panākumus gūstot papildlaikā, bet trešajā spēlē viesos zaudēja ar 1:4. Trešajā mačā Rubīns arī izkāvās.

Rubīns, kurš pērn piedalījās pasaules čempionātā, gūstot vārtus pret Kanādu, šosezon ECHL pamatturnīrā aizvadīja 56 spēles, kurās nopelnīja 18 (2+16) punktus, bet 15 “play off” mačos viņam vārti un divas rezultatīvas piespēles. Tāpat viņš debitēja AHL klubā Toronto “Marlies”, tur 16 mačos izceļoties ar trim rezultatīvām piespēlēm.