VIDEO. Savvaļas briežu bars Kalifornijā “adoptējis” ēzeli 14

2019. gadā Deivida Drūrija ēzelis Dīzels nobijās, aizbēga un, kā visiem likās, pazuda bez vēsts. Taču tagad, pēc pieciem gadiem, šķiet, Dīzels ir izkārtojis sev labu dzīvi. Kalifornijā kāds vīrietis nesen pamanīja briežu ganāmpulku, kas, “adoptējis” pazudušo ēzeli.

Reklāma
Reklāma
“Kad esi ko parādā VID, atgādinājumi nāk nemitīgi, bet, ja esi strādājošs pensionārs, neviens neatgādina…” Iveta par pensionāru iespējām saņemt pārrēķinu
“Vakar panika sākās, jo grupā ir “mīkstie”” – nometņu vadītāja nenopietns stāsts par ikdienu bērnu vasaras nometnē 8
Kokteilis
Auns – Minhene, Lauva – Parīze: kuru Eiropas pilsētu vajadzētu apmeklēt tavai zodiaka zīmei 19
Lasīt citas ziņas

Profesionāls triatlonists Makss Fenels vietnē “Instagram” ievietojis video, kurā redzams briežu bars pāri laukam. Bet viens no dzīvniekiem pavisam noteikti nav iederīgs viņu barā. Pietuvienot tuvāk, Maksam kļuva skaidrs, ka viens no dzīvniekiem patiesībā ir ēzelis.

“Es tikko pamanīju šos briežus,” Makss stāsta videoklipā, “un ar viņiem ir ēzelis!”

CITI ŠOBRĪD LASA

Lai gan Makss tobrīd to nezināja, viņš bija atradis pazudušo ēzeli Dīzelu, kurš 2019. gadā atrāvās no pavadas un pazuda. Dīzela īpašnieks Deivids Drūrijs komentēja Maksa Fenela “Instagram” ierakstu, sakot: “Patiesībā tas ir Dīzels. Pirms 5 gadiem viņš no manis atrāvās, kravājot mantas. Toreiz tas bija sirdi plosoši. Prieks redzēt, ka viņš palīdz ganāmpulkam augt.”

Deivids Drūrijs savā komentārā gan nenorādīja, vai viņš plāno mēģināt atrast Dīzelu un nogādāt viņu mājās, vai arī viņš plāno ļaut ēzelim dzīvot kopā ar savu jauno ģimeni.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.