Rolands Šmits pārstāv Eiropas turīgāko basketbola klubu – “Barcelona”.

Latvijas basketbolists Rolands Šmits ceturtdien izcēlās ar ļoti iespaidīgu “slam dunk”, bumbu grozā triecot pēc atspēriena teju no soda metiena līnijas.

Mākslīgais intelekts nosauc 5 sieviešu un 5 vīriešu vārdus, kas nes laimi to īpašniekiem
Numeroloģijas tests: aprēķini savu laimīgo skaitli un uzzini, ko tas par tevi atklāj
VIDEO. “ASV aizliedz ar likumu, Latvijā tirgo uz katra stūra!” Brīdina par zīdaiņiem bīstamām precēm 13

Lieliski sezonu sākusī “Barcelona” ceturtdien ULEB Eirolīgas ceturtās kārtas spēlē viesos ar 73:65 (12:16, 21:20, 24:13, 16:16) uzvarēja Belgradas “Crvena zvezda mts”.

Trešās ceturtdaļas pēdējā minūtē Šmits ātrā uzbrukumā saņēma teicamu piespēli no Leandro Bolmaro, latvietim pēc tam atlētiskā lēcienā ar kreiso roku ietriecot bumbu grozā.

Šmits šajā duelī laukumā pavadīja astoņas minūtes un 30 sekundes, gūstot piecus punktus. Viņš realizēja vienu no diviem divpunktu metieniem un vienīgo tālmetienu, izcīnīja trīs atlēkušās bumbas, nopelnīja vienu piezīmi un tika pie sešiem efektivitātes koeficienta punktiem.

Barselonas komandā 21 punktu guva Nikola Mirotičs, 15 punktus pievienoja Kails Kuriks, bet 14 – Brendons Deivīss. Mājinieku rindās kā vienīgais desmit punktu robežu sasniedza Džeimss Gists.

“Barcelona” izcīnīja ceturto uzvaru tikpat spēlēs un ir turnīra līdere.

Citā spēlē Jānis Timma guva 13, bet Dairis Bertāns piecus punktus, palīdzot Maskavas apgabala “Himki” viesos ar rezultātu 87:74 (17:19, 27:18, 26:18, 17:19) uzvarēt Minhenes “Bayern” no Vācijas.

Timma laukumā pavadīja 21 minūti un 46 sekundes, kuru laikā realizēja trīs no pieciem tālmetieniem, un divus no četriem divpunktu metieniem. Tāpat viņš izcīnīja četras atlēkušās bumbas, pārtvēra vienu bumbu, reizi kļūdījās un četras reizes pārkāpa noteikumus, tikdams pie deviņiem efektivitātes koeficienta punktiem.

Savukārt Bertāns nospēlētajās 23 minūtēs un 18 sekundēs grozā raidīja divus no trim divpunktu metieniem, kā arī vienu no diviem soda metieniem. Viņa kontā arī pa atlēkušajai bumbai, rezultatīvai piespēlei un kļūdai, divas pārķertas piespēles, divas piezīmes, trīs izprovocēti noteikumu pārkāpumi un septiņi efektivitātes koeficienta punkti.

“Himki” vienība ar trim panākumiem četros mačos ieņem ceturto vietu.