Juta Strīķe.
Juta Strīķe.
Foto: LETA/Evija Trifanova

VIDEO. Strīķei ir cerības vadīt Juridisko komisiju 0

Koalīcijas partneri neesot pauduši iebildumus deputātes Jutas Strīķes (JKP) kandidatūrai Juridiskās komisijas vadītājas amatam, to šodien, klātesot pārējiem koalīcijas pārstāvjiem, žurnālistiem pastāstīja pati Strīķe.

Kokteilis
Šajos datumos dzimušajiem atlikušo ziemu jābūt īpaši uzmanīgiem – var notikt nelaime 1
Uzbrukums iespējams sešu mēnešu laikā! Minhenes konferences ziņojuma autori: Krievija, visticamāk, gatavojas iebrukumam Baltijas valstīs
Degvielu pildīja bagāžniekā: kā 52 gadus vecs polis apkrāpa vairākus benzīntankus tūkstošiem eiro vērtībā
Lasīt citas ziņas
JKP pašlaik vada divas komisijas, un šo sadalījumu neesot pamata pārskatīt.

“KPV LV” frakcijas priekšsēdētājs Atis Zakatistovs norādīja, ka valdību veidojošām partijām ir savstarpēja sapratne, kuru frakciju pārstāvji kuras komisijas vada, un ka personāliju jautājums ir pašu frakciju ziņā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Kā ziņots, pašlaik komisiju vada Jānis Bordāns (JKP), kurš ir apstiprināts tieslietu ministra amatā. Viņš ir iesniedzis Saeimā dokumentu par deputāta mandāta nolikšanu uz ministra pilnvaru laiku.

Bordāns iepriekš norādīja, ka Jaunā konservatīvā partija pēc valdības apstiprināšanas vēlētos saglabāt savā pārraudzībā komisijas vadītāja amatu, un uz šo amatu tiks virzīta Strīķes kandidatūra.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.