Vēdiskais filozofs, krišnaīts un attiecību konsultants Uģis Kuģis

VIDEO. “Tik daudz apavu, kā tāda bāba!” : krišnaīts Uģis Kuģis un sieva Linda teju vai nonāk līdz ģimenes strīdam 25

Krišnaīts un vēdiskais astrologs Uģis Kuģis ne reizi vien ir teicis, ka viņam ļoti patīk iegādāties jaunus apavus un tā savā veidā ir viņa “atkarība”. Tagad, piedaloties TV šovā “Ģimene burkā” viņi saņēmuši uzdevumu – atbrīvoties no liekajām mantām apģērbu un apavu skapī, un sieva Linda dodas pie Uģa apaviem – tos izšķirot un daļu izmest.

Reklāma
Reklāma
7 dārzeņi, kas palīdz atbrīvoties no taukiem vidukļa zonā, ja tos patērē katru dienu
Putina draudi iebrukt Baltijā un izraisīt Eiropā jaunu karu ir jāuztver nopietni, brīdina bijušais ASV armijas ģenerālis 164
Klusā okeāna ūdeņos atklāta būtne, kuras dzīves ilgums ir cilvēka prātam neaptverams
Lasīt citas ziņas

Uģis Kuģis nav gatavs šādam pavērsienam un skaidro, ka tie, piemēram, esot vairāki pāri skriešanas apavu. “Cik bieži tu skrien? Ja tu skrien vienreiz mēnesī, viens pāris tev varētu kalpot 20 gadus,” – saka Linda.

Atklājas, ka apavu plauktā atrodas arī pat tādi apavi, kas vēl vakar tikai nopirkti. Un vēl, un vēl un vēl…

CITI ŠOBRĪD LASA

“Es jau zinu, komentāros rakstīs – Uģis Kuģis ir lohs, tik daudz apavu, kā tāda bāba! Bet pieņemiet un piedodiet!” – krišnaīts prāto.

Uģa Kuģa sieva Linda cenšas sakārtot skapi, bet vīrs kategoriski iebilst.
Foto: ekrānuzņēmums

Beigu beigās Linda ir izvēlējusies dažus pārus, kurus esot skāris “laika zobs” un tie izskatās pamatīgi novalkāti. “Šie ir novalkāti, šos mēs metam ārā,” – viņa saka. Uģis Kuģis lūdzas: “Lūdzu, nē, nē, nē!”.

Sieva Linda atzīst, ka šajā jautājumā esot saskārusies ar milzīgu vīra pretestību. Bet Uģis Kuģis beigās tik nosaka: “Zini, ko, man brīžiem nav, ko teikt – kāda tu esi izlutināta meitene!”.

Vairāk skaties šajā video:

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.