Ilustratīvs foto
Ilustratīvs foto
Foto – Stock.xchng

VIDEO: Tikai naivie uzskata, ka aizmugurē var nepiesprādzēties 0

Šonedēļ visā Eiropā policisti pastiprināti kontrolē drošības jostu lietošanu – šādi reidi šobrīd notiek arī uz Latvijas ceļiem.

Reklāma
Reklāma
Sabruka vecāku acu priekšā: 11 gadus vecs zēns nonāk slimnīcā pēc tam, kad vairākas stundas bez pārtraukuma pildījis mājasdarbus
“Domāju, ka mēs mirsim!” Šausmu mirkļi “Ryanair” reisā – viena stjuarte pie griestiem, otra satriecas ar apkalpes ratiņiem
“Mēs esam pagodināti!” Kāds jaunais pāris uz kāzām ielūdzis Edgaru Rinkēviču un priecājas, kā viss izvērties 22
Lasīt citas ziņas

Kā LNT raidījumā “900 sekundes” norāda ceļu policijas šefs Normunds Krapsis, kopumā autovadītāju izpratne par drošības jostu lietojumu ir uzlabojusies, taču pasažieri joprojām visai bieži grēko.

“Viņiem izveidojies priekšstats, ka aizmugurē sēdošajiem drošības jostas nav vajadzīgas un ka priekšā sēdošie ir sava veida drošības apvalks, kas jebkurā gadījumā necietīs tā kā priekšā sēdošie. Bet šis priekšstats ir ļoti maldīgs,” norāda Krapsis.

CITI ŠOBRĪD LASA

Traģiskajā autoavārijā, kas 28. augustā notika Kuldīgas pusē, bojā gāja tieši aizmugurē sēdošie pasažieri, kuri nebija piesprādzējušies, turklāt viņi nodarīja smagus miesas bojājumus arī priekšā sēdošajiem.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.