VIDEO. Ugunsgrēka laikā Ļvivā policisti izglābuši 5 kaķus 38

Pievieno LA.LV

Pagājušais gads kāda daudzstāvu nama iedzīvotājiem Ļvivā, Ukrainā, beidzās ar akumulatora sprādzienu vienā no dzīvokļiem un ugunsgrēku.

Šeitelmans brīdina: līdz vasaras beigām Krievija var uzbrukt, taču ne Polijai un ne Baltijas valstīm
Kokteilis
Kā vienmēr izskatīties šiki? Septiņi zelta likumi, kas strādā gan 20, gan 60 gadu vecumā 1
Šie ziedi atņem spēku un veselību: 5 augi, kurus labāk nestādīt mājas tuvumā
Lasīt citas ziņas

Dzīvokļa īpašnieks tika hospitalizēts. No ēkas policisti kopā ar glābējiem evakuēja aptuveni pussimts cilvēku. Taču ar to viss nebeidzās.

Policisti devās atpakaļ ēkā, lai blakus dzīvoklī meklētu piecus kaķus. Viņu saimnieces izmisumā stāvējā uz ielas un ar asarām acīs lūdza glābt savus mīluļus.

CITI ŠOBRĪD LASA

Nobiedētie dzīvnieki slēpās, kur vien iespējams, tāpēc policistiem tas izvērtās par grūtu uzdevumu.

Par laimi, visi dzīvnieki tika atrasti un izvesti svaigā gaisā. “Šis ir stāsts ar laimīgām beigām,” pie publicētā video raksta Ļvivas apgabala patruļpolicija.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.