Foto: ekrānuzņēmums no video.

VIDEO. “Uz papīra” distancēšanās, realitātē – siļķes mucā 5

Pievieno LA.LV

Koronavīrusa pandēmijas un ārkārtējā stāvokļa laikā ieviestas būtiskas izmaiņas sabiedriskā transporta reisos, tomēr TV3 raidījuma “Bez Tabu” skatītāja Sanita novēroja, ka tas nevis uzlabo, bet tieši pasliktina situāciju.

“Pāršāvu pār strīpu!” Pēc strīda ar Zelenski, Lukašenko steidzami dodas uz Maskavu
Kokteilis
Šāds apģērbs var pievienot papildu kilogramus: 10 lietas, kas “spēlē” pret jums
Kokteilis
“Dons viņu brutāli pasūtīja dir*t!” Gluzunova ceļ gaismā nesenu konfliktu un nosauc pašmāju mūziķi par pārvērtētu
Lasīt citas ziņas

“Katru rītu un vakaru nākas braukt ar 15. autobusu, jo jādodas uz darbu un atpakaļ mājup.

Autobusi ir pilni. Distancēšanos nemaz nav iespējams ievērot!
CITI ŠOBRĪD LASA

Pieprasījums šim maršrutam ir, bet diemžēl “Rīgas satiksme” to ignorē. Autobusi brauc divas reizes stundā, pat no rītiem un pēc darba laika, kad ir vislielākais pieprasījums! “Rīgas satiksme” pat necenšas pārbaudīt 15. autobusa pieprasījumu un palielināt autobusu skaitu stundā, lai cilvēki tomēr nebrauktu kā siļķes mucā,” raidījumam klāstīja skatītāja.

Ko domā citi pasažieri un saka atbildīgās personas, skaties video sižetā.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.