4 zodiaka zīmes, kas šajā gadā iemīlēsies “līdz ausīm” 2


Pūķa gads dažiem cilvēkiem būs izšķirošais gads attiecībās. Viņi sapratīs, ka viņu sirdis tagad ir aizņemtas uz visiem laikiem. Astrologi paredz, ka dažām zodiaka zīmēm šis gads būs vēl nepieredzēts tieši attiecību jomā – tajā būs daudz romantikas, kaisles un daži pat nodibinās ģimeni. Šie cilvēki mainīs savas dzīves prioritātes, jo iemīlēsies līdz ausīm un sāks veidot nopietnas attiecības.

Reklāma
Reklāma

Zivis

Veselam
Jūs nekad vairs neēdīsiet šos ēdienus, kad uzzināsiet to sastāvu 38
14 iecienīti produkti, kuru sastāvā ir vielas, kas var veicināt vēža veidošanos 16
Rezerves pulkvedis: “Krievijas armija kā prusaki iet uz visām pusēm. Diemžēl viņi iet diezgan veiksmīgi” 2
Lasīt citas ziņas

Astrologi paredz, ka Zivīm šis gads būs patiešām “raibs”, jo šīs zodiaka zīmes pārstāvji iemīlēsies līdz ausīm, un, kā saka – mīlestība ir akla. Jo var gadīties, ka iemīlas arī kāds, kas jau ir attiecībās vai arī pat viņam ir ģimene. Jebkurā gadījumā pilnīgi mainīsies dzīves prioritātes un dzīvesveids. Zivīm nevajag baidīties izrādīt savas emocijas, jo, kā saka – kas neriskē, tas nedzer šampanieti.

Dvīņi

Neprecētie Dvīņi Pūķa gadā, visticamāk, mainīs savu attiecību statusu. Dvīņus gaida romantiski piedzīvojumi, pārsteigumi un kaislīgi randiņi. Tas, ko tu jūti savā sirdī, varētu kļūt par pamatu laimīgai ģimenei! Nevajag baidīties no šīm jaunajām emocijām.

Lauva

CITI ŠOBRĪD LASA

Šīs zodiaka zīmes pārstāvji paši būs pārsteigti par savām jaunajām jūtām. Ne viņi to bija plānojuši, ne arī, jāatzīst, gaidījuši. Katram no mums dzīvē gadās sarežģījumi attiecībās, taču Lauvas, šķiet, beidzot gribēs tām pielikt punktu, un meklēt jaunu laimi. Zvaigznes arī sola, ka tas izdosies.

Skorpions

Skorpioniem, visticamāk, attiecības ar mīļoto cilvēku izjuka jau pērn, bet Pūķis sola šo labot. Pat tad, ja pats Skorpions kādu laiku pretosies šīm izjūtām, un negribēs atzīt, ka atkal ir iemīlējies, tas tomēr notiks. Un gada otrajā pusē, sākot no jūlija, šīs attiecības pāraugs pavisam jaunā statusā.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.