Latvijā
Sabiedrība

Vīķe-Freiberga par kapu ažiotāžu: Mana ticība tautai ir iedragāta41

Foto – Zane Bitere/LETA

Bijusī valsts prezidente Vaira Vīķe – Freiberga, komentējot atsevišķu mediju radītu skandālu par viņas kapa vietu, TV3 Ziņām atzina, ka tas viņai liek domāt par veciem ”čekas” paņēmieniem: ”Mans pirmais secinājums ir tas, ka mūsu starpā, ir ļaudis, kas ir trenēti pēc vecās skolas.”

”Vecā skola jau no Ļeņina laikiem – viens veids kā iznīcināt cilvēku ir vienkārši – lode pakausī, bet otrs ir iznīcināt viņa raksturu – cilvēka morālā slepkavība. Šāda morāla slepkavība nāk viļņiem, viņa sastāv no akliem meliem jeb no ārkārtīgi sagrozītiem faktiem,” piebilda Vīķe-Freiberga.

Saistītie raksti

“Es nevarēju novilkt to amata mēteli, atstājot amatu. Man viņš joprojām velkās kā aste pakaļ. Paldies visiem, kas izteica savu līdzjūtību jeb sapratni un izpalīdzību, šiem cilvēkiem es no sirds pateicos. Bet otra daļa cilvēku ir tie, ar kuriem tiek manipulēts un tad ir vēl manipulētāji. Un, acīmredzot, šis manipulētājs ir nobijies no tām domām ko es esmu paudusi, vai Latvijā vai ārzemēs,” intervijā sacīja bijusī prezidente.

Prezidente norādīja, ka viņai ir aizdomas, kas ir šis pasūtītājs, tomēr neatklāja, kas tas ir:”Es savu tautu vienmēr esmu idializējusi. Kad es biju prezidente man likās, ka mans uzdvevums ir to latvietību un Latvijas ļaužu potenciālu atmodināt un kā puķīti aplaistīt. Un tagad, kad es redzu tādas zemiskas lietas, un, kad tas zemiskums tiek vērsts pret Tevi, zemiskumu var atdzīvināt ar prastiem un nesmalkiem līdzekļiem un mani skumdina tas, ka mana ticība manas tautas spējām garīgai un psiholoģiskais izaugsmei, tiek iedragāta.”

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
SK
Skaties.lv
Latvijā
VIDEO. Zaudē samaņu un iebrauc priekšā esošā automašīnā
12 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
“Viņi dzer, viņi nepārtraukti dzer.” Reibumā kurinot krāsni, aizdedzina savu dzīvokli
12 stundas
LE
LETA
Latvijā
Viņķele izdod rīkojumu, nosakot prasības rīcībai ar Covid-19 inficēto personu mirstīgajām atliekām 3
14 stundas

Lasītākie

LE
LETA
Veselam
Latvijā konstatēti 23 jauni Covid-19 saslimšanas gadījumi
37 minūtes
LE
LETA
Dabā
Piektdien būs lielākoties sauss un saulains laiks
1 stunda
LE
LETA
Veselam
Ar Covid-19 inficētu mirušu cilvēku bērēs nedrīkstēs atvērt zārku
1 stunda
LE
LETA
Pasaulē
Vienojas par 500 miljardu eiro plānu Covid-19 skartās ekonomikas stimulēšanai
1 stunda
LE
LETA
Latvijā
Kristieši atzīmē Lielo piektdienu
1 stunda