Viktors Valainis viesojas pie režisora Andreja Ēķa kino pilsētiņā “Cinevilla” 0

Ceturtdien, 17.aprīlī, ekonomikas ministrs Viktors Valainis darba vizītes Tukumā ietvaros viesojās kino pilsētiņā Cinevilla, kur tikās ar producentu un režisoru Andreju Ēķi.

Reklāma
Reklāma
“Es vairs nevaru turpināt…” Darbību beidz iemīļots latviešu zīmols 5
Plāno iegādāties lietotu auto? 13 automašīnas, kuras var iegādāties pat ar lielu nobraukumu 54
“Bērns atnāk no mūzikas skolas ar pušumu uz muguras…” sašutusi mamma brīdina citus vecākus 126
Lasīt citas ziņas

Tikšanās laikā tika pārrunātas Latvijas kino nozares perspektīvas un tai paredzamais valsts atbalsts.

Šā gada 11. februārī Ministru kabineta sēdē tika atbalstīta Ekonomikas ministrijas virzītā programma valsts atbalsta sniegšanai ārvalstu filmu uzņemšanai un dižpasākumu organizēšanai Latvijā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Programma izveidota kā pastāvīgs šīs jomas atbalsta regulējums un nodrošinās iespējas dažādu nozaru pārstāvjiem īstenot lielus starptautiskus pasākumus Latvijā, kā arī piesaistīt spēcīgus ārvalstu filmu producentus Latvijas kino nozarei, tādējādi veicinot uzņēmējdarbību, tostarp eksporta ieņēmumus, un stiprinot valsts starptautisko atpazīstamību.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.