Vilks prasa Jezdakovas skaidrojumus par saziņu ar medijiem 0

Pievieno LA.LV

Finanšu ministrs Andris Vilks (V) uzdevis Valsts ieņēmumu dienesta (VID) ģenerāldirektorei Nelijai Jezdakovai sniegt paskaidrojumus un motivāciju viņas asajai saziņai ar masu medijiem, aģentūru LETA informēja ministrijā.

Lai krīzes vai kara situācijā neciestu badu… 10 pārtikas produkti, kuri nebojājas gadiem ilgi
“Gaidīja, bet nesagaidīja…” Kamēr izmeklējumi “atpūtās” datubāzē, tikmēr pacientes dzīvība izdzisa gaidīšanas rindā
Kokteilis
Tavs dzimšanas mēnesis atklāj, kā tu reaģē uz pārmaiņām – sakritība ir biedējoša
Lasīt citas ziņas

Paskaidrojumi ministram Jezdakovai jāsniedz līdz rītdienai, 6.martam.

Raidījums “De facto” vakar ziņoja, ka Jezdakova vairāk nekā mēnesi mēģinājusi izvairīties no intervijas sniegšanas Latvijas Televīzijai un žurnālistiem nācies iesaistīt pat Vilku un premjeru Valdi Dombrovski (V). Jau pēc notikušās intervijas VID ģenerāldirektore žurnālistam Jānim Gestem likusi nodot sveicienu, ka viņš ir “svoločs”.

CITI ŠOBRĪD LASA

Kā uzsver Finanšu ministrijā, Vilks uzskata, ka šāda Jezdakovas rīcība ir nepieņemama, jo amatpersona šādus publiskus aizvainojumus izteikt nevar. Tāpēc ministrs ar mediju starpniecību vēlas atvainoties televīzijas žurnālistam Gestem par šādu Jezdakovas rīcību.

Vilks arī uzdevis mēneša laikā iesniegt viņam saskaņotu un apstiprinātu VID komunikācijas stratēģiju, kurā būtu norādītas arī turpmākās dienesta prioritātes darbā ar medijiem.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.