Publicitātes foto

“Vincentu” iekļauj “White Guide”, atzīstot par labāko Baltijā 1

Klajā nācis prestižā restorānu ceļveža “White Guide” jaunais izdevums, kurā pirmo reizi iekļautas arī Baltijas valstis, tostarp restorānu “Vincents” atzīstot par vislabāko mūsu reģionā.

Reklāma
Reklāma
Haoss lidostās, sprādzieni un ugunsgrēki – krievi uz nervu sabrukuma robežas! Ukraina maina taktiku uzbrukumiem Maskavai
Ko nevajadzētu stādīt blakus tomātiem: daudzi gadiem ilgi pieļauj šo kļūdu
Putins zaudē saikni ar realitāti: Vai Krievijas diktators ir galīgi sajucis prātā? Ekspertu secinājumi ir satraucoši
Lasīt citas ziņas

Šis nozīmīgais notikums tika nosvinēts, piedaloties izcilākajiem Latvijas šefpavāriem ar “Vincenta” virtuves galveno saimnieku Mārtiņu Rītiņu priekšgalā, kura radošums vairāk nekā divdesmit gadu garumā izauklējis jaunu talantīgu pavāru paaudzi.

“”White guide” ir Ziemeļvalstu ekvivalents “Michelin” ceļvedim. “Vincents” ir vienīgais restorāns no Latvijas, kurš iekļauts “Global Masters” līmenī, un es ar to ļoti lepojos,” saka M. Rītiņš. “Mūsu panākumu atslēga ir uzcītīgs darbs un serviss, ko centīsimies atkārtot ik dienas arī turpmāk.”

CITI ŠOBRĪD LASA

Šefpavārs atzīst, ka par restorānā pasniedzamo maltīti, tās servēšanu un citām svarīgām lietām viņš domā augu diennakti, tādēļ arī sasniegts tik izcils rezultāts. Nākotnē Mārtiņš plāno ciešāk sadarboties ar “Slow Food Riga” un Latvijas zemniekiem, lai iespējami lielāks daudzums mūsu valstī izaudzēto produktu nonāktu restorāna galdā.

“Vincentā” strādā arī vīnzinis Raimonds Tomsons, kurš šogad pasaules vīnziņu čempiontā Argentīnā ieguva septīto vietu.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.