Vīrietis Daugavpilī iekrīt lifta šahtā 1

Daugavpilī, Višķu ielā, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) darbinieki izglābuši vīrieti, kurš bija iekritis lifta šahtā, aģentūra BNS uzzināja VUGD.

Kokteilis
10 lietas, ko darīja 80. gadu bērni un kas šokētu mūsdienu bērnus
Veselam
Pamosties plkst. 2.00 vai 3.00 naktī bez iemesla? Iespējams, pie vainas kāds no šiem pārtikas produktiem
Baltijas jūra apdraudēta? NATO gatavojas Krievijas hibrīduzbrukumiem 41
Lasīt citas ziņas

Aptuveni 25 gadus vecais vīrietis, kurš bija iekritis lifta šahtā, nodots mediķu rīcībā.

Savukārt Rīgā, Šķūņu un Kaļķu ielu krustojumā, svētdien kāda 70 gadus veca sieviete bija pakļuvusi zem mikroautobusa. Lai atbrīvotu sievieti glābēji izmantojuši hidrauliskos instrumentus. Sieviete nogādāta slimnīcā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Kopumā VUGD aizvadītajā diennaktī reaģējis uz 73 notikumiem, no kuriem ar ugunsgrēkiem bija saistīti 42, bet ar glābšana darbiem – 23 notikumi.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.