Foto – LETA

Vīrietis Rīgā izkrīt pa piektā stāva logu 0

Pievieno LA.LV

Rīgā ceturtdien pa piektā stāva izkritis kāds 30 gadus vecs vīrietis, aģentūrai BNS pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Sanita Malēja.

7 vienkārši ieradumi, kas palīdzēs izvairīties no atpazīstamā “veca cilvēka” aromāta
TV24
“Beidzam bļaut, ka Latvijā ir bezmaksas izglītība un medicīna. Nav!” Cipruss par pieredzi ar meitas skolu
“Mana pensija nav mana nauda?” Iedzīvotājs neizpratnē par spēkā esošos sistēmu un nosauc to par konkrētu cilvēka pazemošanu
Lasīt citas ziņas

Cietušais ar politraumu nogādāts slimnīcā. Mediķi vīrietim konstatējuši galvas smadzeņu satricinājumu, kā arī kāju un roku traumas.

Savukārt Latgales reģionā traumas guvis kāds 28 gadus vecs vīrietis, kurš pakrita, velkot automašīnai pāri pārsegu. Kritiena rezultātā vīrietis ieguva rokas traumu kā arī galvas smadzeņu satricinājumu.

CITI ŠOBRĪD LASA

Zemgalē mediķu palīdzība bija nepieciešama 36 gadus vecai sievietei, kurai, strādājot ar dēļu apstrādes mehānismu, tika norauta vienas rokas pirksta gala falanga. Darba traumu, strādājot ar urbjmašīnu, piedzīvojis arī kāds 40 gadus vecs vīrietis Rīgas reģionā. Cietušajam mediķi konstatējuši divu pirkstu daļēju amputāciju. Tāpat Rīgā 27 gadus vecs vīrietis nogādāts slimnīcā pēc tam, kā savainojās ar slīpjmašīnas ripu.

Kopumā aizvadītās diennakts laikā NMPD reaģējis uz 1087 notikumiem, no kuriem 169 bijuši saistīti ar traumām.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.