Foto-Shutterstock

Vīrietis smagi cietis kūlas ugunsgrēkā egļu jaunaudzē 0

Kūlas ugunsgrēkā egļu jaunaudzē Kārsavas novadā otrdien smagus apdegumus guva 65 gadus vecs vīrietis, aģentūra BNS uzzināja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestā.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Šīs 4 zodiaka zīmes maijā būs īpaši izredzētas: laime jau ir ceļā
Krimināls
Vai tiešām aizturēts “Straujupīte” satura veidotājs Edgars Aivars? Komentē Valsts policija
Putins mainījis mērķus? Atklāti jauni ASV izlūkošanas dati
Lasīt citas ziņas

Kūlas degšanas vietā viņu atraduši tuvinieki. Cietušais ar plašiem ķermeņa apdegumiem kritiski smagā stāvoklī nogādāts ārstniecības iestādē.

Pēc ātrās palīdzības dienesta ziņām, šajā sezonā kūlas ugunsgrēkos cietuši vismaz septiņi cilvēki. Visi cietušie ir pieaugušie, kas traumas guvuši liesmu dzēšanas laikā. Cietušajiem konstatēti apdegumi, kā arī saindēšanās ar dūmiem.

CITI ŠOBRĪD LASA

BNS jau ziņoja, ka, iestājoties siltākam laikam, krasi pieaugusi pērnās zāles svilināšana, kas Latvijā ir sodāma darbība. Aizvadītās diennakts laikā dzēsti 114 kūlas ugunsgrēki, kuru kopējā degšanas platība bija vairāk nekā 210 hektāri. Šajā sezonā glābēji devušies uz 1462 pērnās zāles degšanas vietām.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.