Latvijā
Sabiedrība

Egils Līcītis: Sačipos, kontrolēs ar 5G tehnoloģiju un padarīs par kaujamu jēru baru17


Egils Līcītis
Egils Līcītis
Foto: Timurs Subhankulovs

Egils Līcītis, “Latvijas Avīze”, AS “Latvijas Mediji”

Brāļi un māsas, lai agrāk dzirdētais un šeitan lasītais novietojas jūsu smadzenēs! Viss ir sagatavots, lai cilvēci čipētu, vakcinētu, un jau pašlaik to palēnām saindē caur piemaisījumiem ūdensvadā.

No čipa, šīs mazās uzpariktes, zem ādas iešautās un iedzīvinātās mikroshēmas, esam nobijušies kā diegi.

Pat drosminieki, kuri senāk, paceldami brandavīna vai “hektora” dzēriena čarku, sauca – prozit, uz veselību, un neviens draņķis mūs neņems! – ir iztrūcināti ne pa jokam. Skaidrs, ka tāds mikročips pieķersies kā pirtsslotas lapa, cilvēks jutīsies kā piķī iekāpis – uz mūžu ielipis!

Kas to vēlas? Cīņas ar pandēmiju un koronavīrusa apkarošanas aizsegā to organizē un koordinē ASV naudasmaisi kopā ar farmācijas magnātiem. Kāpēc tas viņiem vajadzīgs? Kā – kāpēc?

Tāpēc, lai sagrābtu varu, raustu vēl vairāk miljardus, pārvaldītu pasauli – tāpēc nepieciešams deaktivizēt populāciju.

Aizbildinoties ar vakcinēšanu pret ķīniešu vīrusu, aizsargāšanos pret infekcijas izplatību, organismā ielaidīs mikročipu un pēc tam kontrolēs sapotētos ar 5G tehnoloģiju palīdzību, padarot tos par kaujamu jēru baru.

Aizsargpotes jau ir gatavas, izstrādātas slepenās laboratorijās, bāzētas no vaivariņiem un no belladonas tinktūras iegūtos preparātos. Vakcinēties būtu obligāti visiem, sazāļotu kā jaunus, tā vecus sugas eksemplārus, potēšana skartu pat šūpulī dusošus zīdaiņus rožsārtām pēdiņām.

Tiem, kas smīn par šīm ziņām, kas sauc tās par konspirologu izdomājumiem un sazvērestības teorijām, drīz dzisīs lūpās ieslēptais smaidiņš, jo par šādām aktivitātēm ir pārliecinoši pierādījumi, par to runā poļu ārsti, no tā brīdina angļu zinātnieku un pētnieku grupa, un tā ar augstu ticamības pakāpi apgalvo ievērojami latviešu publicisti. Un vai mazums dīvainību notikušas pēdējā laikā?

Ko vērts ir jaunums par Latvijas izlases uzvaru pasaules hokeja čempionātā vien! Ceļā uz titulu mūsējie lupatu lēveros sakāvuši kanādiešus, bet finālcīņā sasituši arī somus!

Lūdzu, lūdzu, tautieši – kamēr nav par vēlu, sabiedrībai ir pēdējais laiks vērsties pret globālistiem, kuri grib paverdzināt pasauli.

Džordžs Soross ir zināms kā vecis, kurš Ņujorkā peldas zeltā un panākumos, iespēlējis naudu valūtas biržās, un šī multimiljardiera snīpis jau tā bij par dziļu iebāzts mūsu vietējās darīšanās. Tagad misteram Sorosam pievienojies vēl viens no šīs pasaules varenajiem – “Microsoft” īpašnieks Bils Geitss, kurš, lapsa kūmiņš, šķietami būdams filantrops, īstenībā izrādās pietverts ciniskā rīcībā pret latviešu tautu mizantrops.

Bet valdība slēpj no mums faktus, klusē un arī pati it kā ārkārtas apstākļos, faktiski kalpodama svešām ietekmēm, ir noslēpusies aiz mūra sienām, un uzpirkti žurnālisti slavina vakcināciju kā dzīvības eliksīru.

Tikmēr, iznākuši no karantīnas, maķenīt apsildījuši degunus un aklimatizējušies “jaunajā normalitātē”, attapsimies Geitsa, Sorosa un tamlīdzīgu vīru varā, kuri apzinās savu pārspēku, ko nodrošina bankās, uzņēmumu akcijās, nekustamajos īpašumos ieguldītie, viņiem piederošie miljardi dolāru.

Allāha piekritēji, muhamedāņi, veselām bangladešām ierazdamies Eiropā, grib ieviest vien savu islāmticību, kur Pētera baznīcas torņa vietā slietos mošejas minarets,

un kolonizēt atsevišķas teritorijas, bet ASV lielais kapitāls, starptautiskās farmācijas kompānijas vēlas pakļaut visu, veidot jaunu kārtību, kurā vairs netiktu ievērotas cilvēka tiesības, kurā par normu kļūtu čipēto izsekošana un novērošana 24 h diennaktī, un tālāka cilvēces dzimuma sazāļošana, kurā pieļautu darbaļaužu apspiešanu un sešu dienu darba nedēļas režīma ieviešanu.

Saistītie raksti

Un vēl jau ir dzimstības regulēšanas plāns, kurā paredz samazināt iedzīvotāju skaitu par procentiem desmit, piecpadsmit uz pārapdzīvotās planētas!

Tāpēc padodiet šo ziņojumu tālāk draugiem un sociālajos tīklos. Neļausimies svešķermeņu ievadīšanai vakcīnas vai mikroshēmas veidā, nedzersim krāna ūdeni, nesūdzēsim pasīvi viens otram bēdas – sadosimies rokās, protestēsim un nepakļausimies!

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
LE
LETA
Latvijā
Rīgas domes vēlēšanās būs 156 vēlēšanu iecirkņi. Balsot varēs jebkurā
7 stundas
LE
LETA
Latvijā
Aplaupītā un smagi piekautā sieviete no gūtajām traumām mirusi Daugavpils slimnīcā
7 stundas
EL
Egils Līcītis
Latvijā
“Ko vēl traģisku, drausmīgu, nepatīkamu nesīs 2020. gads, ja ne saskaņiešu atkārtotu uzvaru Rīgas vēlēšanās.” Egila Līcīša feļetons 1
9 stundas

Lasītākie

LL
LETA, LA.lv
Veselam
Biji kādā no šīm ēdināšanas vietām Rīgā un Liepājā? 14 dienas būs jāvelta veselības stāvokļa novērošanai
8 stundas
LE
LETA
Latvijā
Covid-19 pozitīva pasažiera dēļ noteikta karantīna visiem 5.jūlija autobusa Liepāja-Rīga pasažieriem
5 stundas
LE
LETA
Latvijā
Atgriežoties no Lielbritānijas, pašizolācijā vairs nav jādodas. Publicēts saraksts ar valstīm
5 stundas
LE
LETA
Latvijā
“Tautas likteņstāstā rodam spēku nākotnei.” Levits un Vīķe-Freiberga iestādījuši veltījuma ozolus Likteņdārzā
4 stundas
LE
LETA
Latvijā
“Reportieri bez robežām” pauž nožēlu par ES sankciju izmantošanu, lai Baltijas valstīs aizliegtu RT 1
2 stundas