Publicitātes foto

Viskija kokteilis „Aqua Luna 18”– dabīgs augļu baudījums 0

Šobrīd cilvēki meklē dabīgas, bet inovatīvas garšas nianses, tādēļ arī sīrupu kokteilim varam pagatavot paši. Piemēram, 18 gadīga „Chivas Regal” augļaino un intensīvo garšu labi izcels apelsīnu un ingvera marmelāde. Šo sīrupu vēlams pagatavot iepriekš, lai vakarā to sajaucot ar viskiju, citronu sulu un olas baltumu iegūtu baudījumu rosinošu dzērienu. Kokteilim piestāvēs retro stila glāze, tajā ieber ledu un ielej dzērienu.

Kokteilis
Lielais 2026. gada horoskops visām zodiaka zīmēm – kas gaidāms attiecībās, finanšu jomā un kāda būs veselība?
Kokteilis
Viņi nav kā citi: šajos 3 datumos dzimušo dvēseles pieder citam laikmetam
VIDEO. “Migrantu tusiņš pie Brīvības pieminekļa, salūts divos naktī, kur policija?” Rūdolfs parāda, kas naktī notika Rīgā 53
Lasīt citas ziņas

Kokteili piedāvā kokteiļu eksperts Edgars Grišulis. Kokteili varēs nobaudīt 28. novembrī restorāna ‘’Aqua Luna’’ 18 mēnešu dzimšanas dienā un pasākumu sērijas ‘’Chivas Stage’’ atklāšanas pasākumā.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.