Višņakovam Polijā atkal divi gūti vārti 0

Latvijas futbolists Eduards Višņakovs sestdien otro spēli pēc kārtas guva divus vārtus Polijas čempionātā, palīdzot Lodzas “Widzew tikt pie uzvaras, informē organizatori.

Reklāma
Reklāma
Brīdina par iespējamu katastrofu: Eiropu klusi iekaro “supermonstru” armija, kas posta ceļus un elektroapgādi
WSJ: Izraēla Irānā divu dienu laikā panāca to, ko Krievija 3 gados nespēja sasniegt Ukrainā 134
Kokteilis
“Sist viņu vajag!?” Bijušais bokseris Mairis Briedis komentē savas emocijas saistībā ar Rosļikova ievēlēšanu 63
Lasīt citas ziņas

“Widzew” Polijas čempionāta spēle savā laukumā ar 2:1 uzvarēja Kielces “Korona”. Latvijas futbolists 9. minūtē atklāja rezultātu, bet 76. minūtē guva uzvaras vārtus.

Višņakovs  palīdzēja Lodzas “Widzew” tikt pie otrā panākuma jaunajā sezonā. Divus vārtus viņš guva arī savā pirmajā spēlē Polijas klubā, kad “Widzew” ar 2:1 uzvarēja Bidgoščas “Zawisza” komandu.

CITI ŠOBRĪD LASA

Lodzas komandai Višņakovs pievienojās tikai jūlija sākumā, bet pirms tam spēlēja Kazahstānā. Lodzas klubā viņš aizvadījis tikai divas spēles. Ar četriem gūtiem vārtiem viņš ir kļuvis par Polijas ekstraklases čempionāta labāko snaiperi.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.