Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls
Foto-LETA

VUGD devies uz 33 ugunsgrēkiem, Jumpravā ugunsgrēka dzēšana joprojām turpinās 4

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) aizvadītajā diennaktī saņēmis izsaukumus uz 33 ugunsgrēkiem, liecina dienesta apkopotā informācija.

Reklāma
Reklāma

Cilvēki negadījumos nav cietuši.

Pataisīja par muļķi: kas pārliecināja Trampu mainīt viedokli par Putinu? Atklājas intriģējošas aizkulišu detaļas
Kokteilis
Ja esi dzimis vienā no šiem pieciem gadiem, tevī slēpjas potenciāls kļūt par ģēniju 1
Trampa dzīvībai draud briesmas: bijušais ASV Nacionālās drošības padomnieks atklāj kāda terora tīkla “slepkavību sarakstu”
Lasīt citas ziņas

VUGD pārstāve Viktorija Gribuste informēja, ka trešdien plkst.17.52 tika saņemts izsaukums uz Jumpravu, kur bija izcēlies ugunsgrēks privātmājā. Lai piekļūtu degšanas vietai, glābēji uzlauza jumta skārda segumu. Dzēšanu apgrūtina lielais karstums, kas bija jumta konstrukcijā, un sadūmojums.

Divstāvu ēkā liesmas izplatījušās 270 kvadrātmetros. Ugunsgrēks joprojām nav likvidēts.

CITI ŠOBRĪD LASA

VUGD statistika liecina, ka trešdien dienests piedalījās arī septiņos glābšanas darbos. 10 no izsaukumiem bija maldinājumi

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.