Foto – AFP/LETA

Warriors” zaudē Ņūdžersijā, Biedriņam seši punkti 0

Pievieno LA.LV

NBA čempionātā izbraukuma uzvaru sērija pārtrūkusi Goldensteitas “Warriors”, kas aizvadītajā naktī Ņūdžersijā ar 100:107 zaudēja “Nets” komandai.

Kokteilis
Paši izdarīs, atrisinās un tiks galā: nosauktas zodiaka zīmes, kas nelūdz palīdzību pat tad, kad tā nepieciešama
Vienā dienā zaudēti divi iznīcinātāji: Ukrainā izskan runas par kļūdainiem lēmumiem
TESTS. Ja spēj pareizi atbildēt vismaz uz 75% jautājumu, tavā pasē ir pamats būt norādei par Latvijas pilsonību
Lasīt citas ziņas

Latviešu centra spēlētājs Andris Biedriņš laukumā devās kareivju sākuma sastāvā, spēlēja 20 minūtes, iemeta visus trīs divpunktu metienus un kopā guva sešus punktus, izcīnīja trīs atlēkušās bumbas un bloķēja vienu metienu. Rezultatīvākais ar 30 punktiem bija Monta Eliss.

Rietumu konferences turnīra tabulā “Warriors” ar piecām uzvarām 14 spēlēs atkrituši uz 13. vietu.

 

MŪSĒJIE EIROLĪGĀ

CITI ŠOBRĪD LASA

“Montepaschi” – “Bilbao” 81:67. Jānis Blūms 7 min., 3 (2/1).

“Ros Casares” – “Bourges” 68:61, Ieva Kubliņa 16 min., 2 (2/1, 1/0)+4Ab. 

“Fenerbahce” – “Tarbes” 80:60, Elīna Babkina 16 min., 6 (3/1, 1/0, 4/4)+3Ab+5Rp; Zane Tamane 16 min., 4 (5/2)+3Ab+3Rp. 

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.