
Zaķis: Nepārtraukts saspringums koalīcijā neļauj atslābt 0
Koalīcijā visu laiku jūtams zināms saspringums, kurš neļauj atslābt, intervijā “Neatkarīgajai Rīta Avīzei” izteicies Saeimas “Vienotības” frakcijas vadītājs Dzintars Zaķis.
“Koalīcijā ir jaušams konkurences vai tāds kā greizsirdības gars. Tas lielā mērā neļauj gulēt,” situāciju koalīcijā raksturo Zaķis.
Pēc Zaķa teiktā, šajā koalīcijā ir daudz mazāk saimniecisko jautājumu, kas saistās ar kādu partiju konkrētām interesēm.
Partneri ir politikā krietni mazāk pieredzējuši, tāpēc dienas kartība ir pilnāka ar jautājumiem, kas nāk no Ministru kabineta un parlamenta, un krietni mazāk ir tādu jautājumu, kas saistīti ar atsevišķu partiju šaurām interesēm, piemēram, olimpiskie centri, koncertzāles kādās konkrētās pilsētās un tamlīdzīgi.