Foto: Reuters/Scanpix

Zaporižjā raķešu apšaudēs sagrauts 121 nams 0

Ukrainas pilsētā Zaporižjā divos rajonos ir sagrauts 121 nams raķešu apšaudēs, kuras trešdienas rītā veica Krievijas karaspēks, paziņoja Zaporižjas pilsētas padomes preses dienests.

Reklāma
Reklāma
Rosļikovs iecerējis sūdzēties par attieksmi pret krieviem Latvijā, taču krievvalodīgo reakcija uz šo nodomu viņam liek pamatīgi vilties
“Šoreiz cieta mana mamma, bet rīt varbūt jau kāds cits.” Sieviete brīdina par nepatīkamu incidentu saistībā ar veikalu “Maxima”
Šos ziedu veidus ieteicams labāk nevienam nedāvināt: tie var piesaistīt nelaimi un negatīvas emocijas
Lasīt citas ziņas

“Pašlaik ir zināms, ka Zaporižjā ir sagrauts 121 nams. No tiem 36 nami atrodas Oleksandrivskas rajonā, bet 85 privātā sektora nami – Ševčenko rajonā,” informēja pilsētas padome.

Sagrauto privāto namu iedzīvotāji jau ir konsultēti par to, kā viņiem saņemt valsts kompensāciju par bojāto īpašumu. Notikuma vietā strādā Sarkanā Krusta pārstāvji, kas sniedz cilvēkiem humāno un informatīvo palīdzību.

CITI ŠOBRĪD LASA

Krievijas karaspēks trešdien ap plkst.5 rītā izšāva uz Zaporižju četras spārnotās raķetes, no kurām vienu notrieca pretgaisa aizsardzība. Raķetes trāpīja tirdzniecības un izklaides centrā, kā arī privātā sektora namos, un gāja bojā viens cilvēks.

SAISTĪTIE RAKSTI