Foto – LETA

Zatlers: Lāčplēša dienu nevajag brīvu 3

Pievieno LA.LV

“Par šo dienu kā brīvdienu es esmu citādās domās. Tā ir diena, kad man vislielākais prieks redzēt skolniekus un bērnus Lāčplēša dienas pasākumos,” saka eksprezidents Valdis Zatlers.

Kokteilis
Esi vērīgs! Rīt, 18. aprīlī, četri zodiaka zīmju pārstāvji saņems īpašas zīmes no Visuma
TV24
“Mums būs jākaro!” NATO darbinieks Mirbahs caur puķēm nerunā un atklāj skaudro patiesību 128
Veselam
Velc nost pidžamu! 7 pārsteidzoši ieguvumi, ko sniedz gulēšana kailam
Lasīt citas ziņas

Tajā brīdī, kad mēs to pasludināsim par brīvdienu, tieši šis skolu klātbūtnes efekts pazudīs, viņš saka “RīgaTV 24”.

Saeima šonedēļ izskatīšanai Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijā nodeva grozījumus likumā “Par svētku, atceres un atzīmējamām dienām”.

CITI ŠOBRĪD LASA

Priekšlikums paredz 11.novembrī atzīmējamo Lāčplēša dienu noteikt par brīvdienu, atsakoties no brīvdienas 1.maijā. Priekšlikumu iesniedza Nacionālās apvienības deputāti.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.