“TTT Rīga” dalību FIBA Eirolīgas turnīrā basketbolā sāka ar zaudējumu 0

Gints Narogs, “Latvijas Avīze”, AS “Latvijas Mediji”

10 produkti, kuri traucē notievēt. Arī tādi, kurus uzskatām par veselīgiem
FOTO. Apskati, kāda automašīna bija pati populārākā tavā dzimšanas gadā! 69
Krievijas drošības iestādēm “mati stāvus”. No kara atgriežas atbrīvotie cietumnieki – tos nevar savaldīt

“TTT Rīga” dalību FIBA Eirolīgas turnīrā basketbolā sāka ar zaudējumu iepriekšējās sezonas čempionēm Jekaterinburgas “UGMK” no Krievijas.

Mārtiņa Gulbja trenētajai komandai savā laukumā neizdevās spēles pirmā daļa, pēc puslaika esot iedzinējos ar 19:36. Otrajā puslaikā izdevās uzvarēt abās ceturtdaļās, tuvu izskaņai starpību sadeldējot līdz -10, taču beigās neveik­sme ar 56:71.

Mājiniecēm rezultatīvākā ar 14 pun­ktiem bija 18 gadus vecā Vanesa Jasa, 11 punkti un tikpat atlēkušo bumbu lietuvietei Daugilei Šarauskaitei. Pretinieču rindās ar 16 punktiem izcēlās Marina Vadejeva, bet 12 punktus pievienoja slavenā spāņu basketboliste Alba Torensa.

“Basketbolā viss ir vienkārši – ja neiemet, pārliecība nedaudz pazūd. Aizsardzībā pret pretinieču garajām spēlētājām nācās spēlēt fiziski, iespējams, tāpēc pirmajā puslaikā neiemetām savus metienus. Nācās sakārtot uzbrukumu.

Kad realizējām savus metienus, radās jaunas iespējas,” pēc mača sacīja Gulbis, piebilstot, ka pirmajā puslaikā bijusi sajūta, ka viņa vadītā komanda “mīcās mālos”. “Nav iemesla nokārt galvu. Jā­izanalizē lietas, kas nebija tik labas, un jāiet uz priekšu,” treneris uzsvēra, ka TTT meitenes var spēlēt labāk.

Abas komandas savā starpā tikās arī iepriekšējā sezonā, un “TTT Rīga” zaudēja krietni pamatīgāk – 71:104 un 41:90. Vēl pirms diviem gadiem rīdziniecēm grupu kārtā izdevās sensācija, titulēto Jekaterinburgas klubu uzvarot ar 89:81.

Tikmēr pirmo pārbaudes spēli pirms gaidāmās NBA sezonas aizvadījis Kristaps Porziņģis, gūstot septiņus punktus, izcīnot četras atlēkušās bumbas un trīs reizes rezultatīvi piespēlējot, Dalasas “Mavericks” komandai ar 111:101 pārspējot Jūtas “Jazz”. NBA sezona sāksies 19. oktobrī.