foto: Edijs Pālens/LETA

“TTT Rīga” basketbolistēm zaudējums Francijā 0

Pievieno LA.LV

Gints Narogs, “Latvijas Avīze”, AS “Latvijas Mediji”

Kokteilis
3 zodiaka zīmes, kuras nekad nebūs nabadzīgas – nauda tām burtiski līp pie pirkstiem
VIDEO. “Armija pavērsīs savus ieročus pret Kremli!” Krievijas bruņoto spēku veterāns izvirzījis ultimātu Putinam 98
Mājas
No “atkritumiem” līdz pieklājīgai summai maciņā – šie 3 vecie telefoni kļuvuši par kolekcionāru sapni
Lasīt citas ziņas

“TTT Rīga” basketbolistes FIBA Eirolīgas piektās kārtas spēlē viesos ar 54:63 zaudēja Francijas komandai “Mont­pellier”, pagalam neveiksmīgi aizvadot mača sākumu.

Pirmajās minūtēs Francijas kluba pārstāves izvirzījās vadībā ar 11:0, pēc tam spējot saglabāt pārsvaru, lai gan vienā brīdī rīdzinieces spēja pietuvoties divu punktu atstatumā. “TTT Rīgas” rindās rezultatīvākā ar 19 punktiem bija Ieva Pulvere. Latvijas klubs turnīrā ar divām uzvarām piecās spēlēs ieņem piekto vietu. Citā spēlē Kitija Laksa guva 13 punktus, bet viņas pārstāvētā Skio “Famila” no Itālijas ar 64:60 uzvarēja Stambulas “Fenerbahce”. Arī Laksas komandai šobrīd ir divas uzvaras piecās spēlēs.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.