Laukos
Piensaimniecība

“Zemnieku saldējuma” ražotājs modernizēsies par 340 000 eiro0

Foto: LETA

Līvānu novada saldējumu ražotājs “Saltums 2” ražošanas iekārtās plāno ieguldīt 340 000 eiro, liecina informācija Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā.

Kompānija par 250 000 eiro plāno iegādāties saldējuma vārīšanas līniju, bet par 90 000 eiro – nepārtrauktas darbības frīzeri saldējuma ražošanai. Iekārtas plānots iegādāties un uzstādīt, piesaistot finansējumu no Eiropas Savienības (ES) Eiropas lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA).

Uzņēmuma valdes loceklis Andis Teivāns sacīja, ka līdz ar jaunu ražošanas iekārtu iegādi plānots par apmēram 30% palielināt ražošanas jaudas un paplašināt iespēju pārdot saldējumu Latvijas tirgū.

Vaicāts, vai investīciju projekta īstenošanas rezultātā kompānija plāno ražot arī jaunus produktus, Teivāns atbildēja, ka uzņēmums ik sezonu veikalu tīkliem Latvijā piedāvā jaunus produktus, un izņēmums nebūšot arī šis gads.

“Saltums 2” izsludinātajos iepirkumu konkursos par iepriekš minēto iekārtu piegādi pretendenti savus piedāvājumus var iesniegt līdz 12.martam.

Kā liecina “Firmas.lv” informācija, 2017.gadā uzņēmums strādāja ar 1,163 miljonu eiro apgrozījumu un 118 564 eiro peļņu.

Uzņēmums ir reģistrēts 1994.gadā un vienādās daļās pieder Jānim Trokšam un Andim Teivānam. Kompānijas pamatkapitāls ir 42 686 eiro.

Uzņēmums produkciju tirgo ar zīmolu “Zemnieku saldējums” un citiem.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.

Lasītākie

VB
Vija Beinerte
Latvijā
“Patlaban durts tiek cilvēcības sirdī.” Vija Beinerte sarunājas ar Juri Rudevski par valodu, dzimumu, mākslu un cenzūru 5
Intervija 6 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
81 gadu vecā Dzidra Smiltenē spiesta mazgāties šķūnī ledaini aukstā akas ūdenī 2
3 stundas
LE
LETA
Pasaulē
Krievijas tiesa iesaldē Navaļnija kontus
3 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
“Ūdens kafijas krāsā!” Skolas renovētāji piesārņo parka dīķi, iedzīvotāji uztraukušies 1
4 stundas
LE
LETA
Latvijā
“Atņemot brīvpusdienas skolēniem, Latvijas sabiedrībā nav cieņas Saeimai!” Gobzems kolēģiem velta stingrus pārmetumus 1
8 stundas