Ekrānšāviņi no LNT sižeta.

Zigmunda stāsts un sapnis: vīrs, kurš izvēlējies dzīvot citādāk 1

Pievieno LA.LV

Iztikt ar to, ko dod daba, ieklausīties sevī un darīt to, kas sagādā prieku. Ar šādu devīzi Madonas novadā dziļā nostūrī dzīvo kāds vīrs.

Kokteilis
7 lietas, ko astrologi kategoriski aizliedz glabāt makā – pretējā gadījumā nauda “aizbēgs” prom
Šodien Vecrīgā manīti tanki – iedzīvotāji, nezinot iemeslu, pauž satraukumu un neizpratni 47
“Manu balsi vairs dzirdēt nedrīkst!” Aidis Tomsons atklāj, kā vienā mirklī noslēdzās viņa karjera televīzijā 19
Lasīt citas ziņas

Zigmunds nav dzimis laucinieks. Uz laukiem no Rīgas pārcēlies pirms gandrīz 30 gadiem, kad sapratis, ka pilsētas burzmu vairs nevar izturēt. Kādu laiku padzīvojot meža ielokā, vairāk nekā 40 kilometru attālumā no tuvākā veikala, viņš sapratis, ka jāizmanto tas, kas ir dabā, lai nav jāpērk.

Vīrietim ir arī sapnis.

“Es gribētu realizēt dzīvē amatnieku ciematiņu, kur vienkopus būtu kocinieki, kalēji, audēji, šuvēji, – viss, kas ir ar amatniecību saistīts. Es domāju, ka tik daudzus jaunus cilvēkus skolas izlaiž, bet viņi sadeg, viņi vienkārši pazūd kā smilšu sauja vējā un nekas vairāk nav.”

CITI ŠOBRĪD LASA

Pie Zigmunda Lauriņa saimniecībā viesojās LNT Ziņu dienesta žurnāliste.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.