LETA

“Žiguļi” un “volgas” gatavojas skrieties 0

Mežaparkā 15. jūnijā norisināsies jau trešās antīko automobiļu parāde sacensības “Dzintara Volga” – sacensības ar tādu pat nosaukumu reiz bija ārkārtīgi populāras Padomju Savienībā, pulcējot daudzus tūkstošus skatītāju.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
10. jūlija pilnmēness būs liktenīgs tieši šīm zodiaka zīmēm
Kokteilis
Jauns pavērsiens Guntara Rača un viņa iespējamo ārlaulības bērnu tēmā – dēls Dāvids ir nolēmis rīkoties 4
TV24
“Kur vēl idiotiskāk kaut ko tādu pateikt un vispār iedomāties?” Veidemane asi kritizē Kultūras ministrijas priekšlikumu 119
Lasīt citas ziņas

Pirmās “Dzintara Volgas” sacensības notika 1963. gadā Mežaparkā. Par godu 50. jubilejas jubilejas sacensībām “Dzintara Volgas” dalībnieki pulcējās arī Rātslaukumā, kur tikās ar žurnālistiem un Rīgas domes vadību.

15. jūnijā autošova un sacensību laikā ikviens interesents Mežaparka Lielajā estrādē varēs vērot vēsturisko “Volgu” sacensības, mototriāla šovu un deju priekšnesumus. Ar koncertprogrammu uzstāsies leģendārā grupa “Eolika”.

CITI ŠOBRĪD LASA

Pirmo gadu “Dzintara Volgas” ietvaros norisināsies vēsturisko padomju laika spēkratu izstāde “Padomju sapnis”, kurā varēs apskatīt pašmāju kolekcionāru un entuziastu spēkratus, kas ražoti PSRS.

Tāpat ikviens apmeklētājs varēs nofotografēties padomju laiku fotoateljē un pamieloties bufetē ar īstu kvasu, kūpinātām vistiņām un citiem padomju laiku gardumiem.

{gallery id=”1825″}

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.