Kristīne Misāne.
Kristīne Misāne.
Ekrānuzņēmums no TV3 ziņu video.

Zināms Egila Levita komentārs un nodomi Kristīnes Misānes lietā 2

Valsts prezidents Egils Levits ar preses sekretāres Aivas Rozenbergas starpniecību komentējis Kristīnes Misānes lietu.

Reklāma
Reklāma
Drošākās un nedrošākās Latvijas pilsētas, kur atrasties “X” stundā: mākslīgā intelekta prognoze
Šausminošs atklājums Latvijā: dzīvoklī atrasta sieviete, kas mirusi pirms 4 gadiem
Kokteilis
10. jūlijā mūs apspīdēs Briežu pilnmēness – tas īpašā veidā ietekmēs visas zodiaka zīmes
Lasīt citas ziņas

Viņa pavēstīja, ka Davosas forumā Levits iecerējis aicināt uz sarunu Dienvidāfrikas amatpersonas.

To “RīgaTV 24” raidījumā “ASAP” sacīja Valsts prezidenta padomniece saziņai ar sabiedrību Aiva Rozenberga.

CITI ŠOBRĪD LASA

Kanāls sazinājās arī ar tieslietu ministru.

"LA.lv" foto reportāža: Pie Dānijas vēstniecības rīko piketu DĀR apsūdzētās Kristīnes Misānes atbalstam

Paziņojumu trešdienas vakarā izplatījusi arī Ārlietu ministrija.

Latvijas ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs paziņojis, ka ticies ar Dānijas ārlietu ministru Jepi Kofodu (Jeppe Kofod) un pārrunājis Latvijas pilsones Kristīnes Misānes lietu.

K. Misāne pašlaik atrodas apcietinājumā Dānijā, un Dānijas varasiestādes gatavojas viņas iespējamajai izdošanai Dienvidāfrikas Republikai.

Savukārt sarunā ar Dienvidāfrikas ārlietu ministri Naledi Pando (Naledi Pando) E. Rinkēvičs aicināja pēc iespējas ātrāk noslēgt Latvijas un Dienvidāfrikas starptautiskās tiesiskās palīdzības līgumu.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.